www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Tama Imperialstar Shell & Sd Sonor Force 507 14"


 Share

Recommended Posts

Pret: 1200 RON


Localitate: Carei


Contact: 0744349943


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Accept schimburi
Vand Tama Imperialstar Shell - 22, 12, 13, 16 - stare perfecta.

Fara stative, fara premier - 1.200 lei.

 

Premier Sonor Force 507 - 14 x 5 - stare perfecta.

200 lei.

 

Detalii - 0744349943

post-6866-0-69556900-1361996218_thumb.jpg

post-6866-0-56958000-1361996414_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

salut ! as fi interesat de tobe, chiar daca esti departe si singura solutie de achizitionare ar fi curieratul, adica sa merg pe incredere si sa nu stiu ce am cumparat decat dupa ce am platit ; ce nu inteleg la multi de pe acest forum nu inteleg nici la tine ; concret, cu speranta ca nu te vei simti lezat : matematic , dau pe shell 1200 si daca as cumpara cel mai ieftin set hardware tama as ajunge la 2100 si cum imi trebuie si un premier care e 300 inseamna in total 2400 ron pe un set in care premierul si hardware-ul sunt noi iar shell-ul second ; priveste cat e un astfel de set nou, care sa cuprinda ce am socotit eu si vei intelege si tu si sper si altii , de ce nu reusiti sa vindeti ce aveti de vanzare , adica -sa traduc , vreti sa vindeti ceva second , chiar daca in stare perfecta-nu contest la un pret la care se gaseste produsul nou in magazin , ba uneori chiar mai mare decat cel din magazin; zicea cineva pe aici, la un moment dat , intrebat de ce da cu pret mai mare decat in magazin ca a pus o fata pe premier si ca, atentie !!!-hopaaa!... da si o pereche de ...bete; ar fi de ras daca nu ar fi de plans ! am vazut anunturi unde oameni sa le spunem , cereau 2000 ron pe niste tobe amati si - tineti-va bine ! 1000 pe un set de ...doina , vechi de vreo 50 ani !daca nu doriti sa vedeti esenta acestor randuri, nu va ramane decat up...up...up...apropo , vand si eu un set de millenium; pret 3000 ron (i-am schimbat toate fetele si dau bonus o tamburina ca noua pe care am cumparat-o acum 3 luni de la un raion de jucarii dar nu am intrebuintat-o decat la 2 concerte ; pace !

Link to comment
Share on other sites

Salut!

In mare sunt de acord cu tine, cateodata preturile sunt mari, dar se mai intampla sa fie vorba de instrumente practic noi. Desigur, piata are preturile ei... Eu in viata mea nu am cerut pret nici cat cel nou si nici mai mare (aici nu stiu la cine te referi..). Iar despre incredere, stiu ca vorbim despre ceva pe cale de disparitie, dar ai putea intreba cateva zeci de persoane din acest grup, nicioadta nu am pacalit pe nimeni. Despre colegi as putea spune acelasi lucru; am cunoscut aici oameni deosebiti. O singura data am facut o greseala, trebuia sa-i tin lui Alex Gomez un set de tobe vreo doua saptamani. Intre timp am uitat si am vandut tobele. Imi pare foarte rau, nu a fost nimic intentionat, sunt si eu om si mai fac greseli.. Inca ceva despre preturi - toate sunt negociabile. Daca cineva e interesat, poate sa faca o oferta, asa se ajunge la intelegeri.

Daca te intereseaza tobele, la 1700 lei le dau cu un set de hardware Tama (pedala, stativ fus, stativ premier si un stativ de cinel cu brat) si premierul Sonor Force 507 si pentru inca 200 lei le trimit intr-un set de huse Tama.

 

:respect:

Link to comment
Share on other sites

mersi pt raspuns , din moment ce nu am indicii ca esti un tip neserios bineinteles ca te consider onest, nici nu am afirmat altceva ; cat despre oamenii care posteaza pe aici , am aceeasi parere ca si tine , adica foarte buna , mai ales ca pe unii dintre ei ii cunosc; ironia mea era adresata unora , putini de altfel, care sunt altfel; si totusi, trebuie sa recunosc faptul ca ultima ta oferta suna mult mai bine decat initial si cand spun ,, mai bine'' ma refer la normalitate ; eu ma mai gandesc, mai am si alte variante, acum e si a ta pe lista , multumesc , bafta si vezi-ti de ...drum ! numai bine !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.