www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ajutor Pentru O Achizitie Non-Chitaristica Din Cluj


Doctor X
 Share

Recommended Posts

Salutare!

 

Cer ajutorul unui membru RGC din Cluj Napoca pentru achizitia unui blitz pentru aparatul meu foto.

Blitzul a fost pus la vanzare pe okazii.ro si tocmai.ro, insa am oarece rezerve cu privire la vanzator. Solutia cea mai sigura ar fi ca un cunoscut de-al meu sa verifice produsul in Cluj, sa-l achizitioneze pentru mine si sa mi-l trimita prin curier.

 

Binenteles, raman dator cu beri dupa finalizarea tranzactiei! Sau ne intelegem noi...

 

Datele vanzatorului si alte detalii le vom discuta pe PM sau YM.

 

Multam!

Link to comment
Share on other sites

Guest Okazii.ro

Buna ziua,

 

In cazul in care produsul dorit de catre dumneavoastra se regaseste in cadrul site-ului Okazii.ro, inainte de a plasa comanda, puteti solicita vanzatorului sa activeze serviciul Garantia de Livrare, in cazul in care nu este deja activa.

 

Okazii.ro protejeaza in mod special cumparatorii prin intermediul serviciului Garantia de Livrare. Atunci cand un cumparator achizitioneaza un produs ce are activat acest serviciu (in pagina produsului repectiv se regaseste simbolul Garantiei de Livrare), aceasta are la dispozitie 3 zile lucratoare pentru a face plangere, in caz ca articolul nu este conform cu descrierea. Daca reclamatia cumparatorului este intemeiata, aceasta va primi banii inapoi. Vanzatorul va primi contravaloarea produsului doar la finalul perioadei in care cumparatorul poate reclama starea produsului, respectiv dupa cele 3 zile. In tot acest timp banii stau in siguranta intr-un cont intermediar detinut de catre Okazii.ro. Acest serviciu Okazii.ro este gratuit.

 

De asemenea, puteti alege sã primiti articolul cumparat si la punctul de lucru Okazii.ro din cadrul Magazinului Domo din Baneasa Shopping City, Bucuresti. In acest fel puteti verifica personal produsul si incheia tranzactia numai daca acesta corespunde detaliilor pe care vanzatorul i le-a furnizat în anunt.

 

O zi placuta,

Okazii.ro

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.