www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Hardwire Supernatural Reverb!


Recommended Posts

e 189$ +shipping. Daca nu iti declara baietii sub 150$ mai platesti 30% vama. iata raspunsul celor car eo vinde(Proguitarshop) referitor la declaratii de genu:" I can do all those things except the customs declaration. By law I have to declare what you paid (not including shipping). I am a legitimate incorporated business. If US customs or Romanian customs thinks its suspicious and I get caught, you could never get your pedals and US dept of trade can shut my business down. Not to mention I can be subject to fines and even prison".

Chiar nu inteleg dc unii se baga in seama.Daca ai pe cineva sa tio aduca in geanta atunci da, o dau cu 30 de lei mai scump. daca nu,o dau cu 200 lei mai ieftin:) Ca sa fii tu fericit 670! Fix tu cat o iei daca stai in America + shipping !Pacat ca nu stam nici unu dintre noi, nu?

Dar uite pret nou 670! Sa doarma linistit BOGDAN!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

am o veste proasta, limita de valoare sa modificat de la 150$ la 45 euro pt coletele outside UE. Daca nu credeti cautati pe net, eu am gasit doar un articol pe stirile Pro TV:"Potrivit documentelor, cutiile trebuiau sa contina haine la mana a doua. Si asta pentru ca cei care le-au trimis au mintit, deoarece pentru bunuri sub 45 de euro nu se platesc taxe vamale." Totusi sper sa nu fie asa.

670 pt un reverb demential!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.