www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pedala Simpla


Guest tanti tama
 Share

Recommended Posts

Guest tanti tama

pentru un adolescent care vrea sa devine bataus( de tobe) ; preferinte si cat poate oferi :

 

-yamaha fp 7210 - 150 ron

-pearl p120 - 150 ron

-tama hp 300b- 200 ron

-iron cobra - 300 ron

 

dupa ce isi gaseste pedala, si-a propus , in ordine, un premier mai acatarii si un crash paiste alpha , dar asta cand o sa mai faca rost de bani ; multumesc , o zi buna tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Guest tanti tama

salut ! cum am spus , nu eu sunt in postura de eventual cumparator ; doritorul nu poate oferi mai mult de 300 pe o Cobra , ca sa nu mai zic ca e tentat sa isi ia ceva pe la 150 ron ca sa aiba sanse sa achizitioneze , daca are noroc si gaseste , si un crash paiste alpha de 14''; e decizia lui, chiar daca la 17 ani deciziile au sanse sa nu fie cele mai potrivite ; bafta !

Link to comment
Share on other sites

Guest tanti tama

mersi ; l-am sunat pe pusti si i-am prezentat propunerea ta ; a fost entuziasmat la gandul ca ar putea sa isi ia si pedala si cinel dar se gandeste ca platind aceasta suma pierde 2 oferte de tama iron cobra la 350 ron ; la una dintre oferte a vazut si pozele dar nu stie ce sa faca ; eu nu vreau sa-l influentez in vreun fel , i-am spus ca daca as fi in locul lui as alege una dintre Cobre , urmand sa-si ia altadata ce-i mai trebuie , a inteles dar viseaza si cinelul tau ; daca se hotaraste va dau de veste ; o zi placuta tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Guest tanti tama

marius : nu are hi-hat de dat , daca il da nu mai are pe ce sa studieze, sta cu pedala si fara fuss, acum totusi are un junghi de pedala in care da ; in al doilea rand , ziceai ca pui o poza cu pedala ...

Link to comment
Share on other sites

Guest tanti tama

omul vrea sa vada pedala si apoi se decide ce cumpara din ceea ce i s-a propus pana acum de catre tine si ceilalti ofertanti ; chiar daca nu o ia el , punand poza ai sanse mai mari sa o ia chiar altcineva interesat, deci oricum nu pierzi nimic ;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.