www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Microfoane Pentru Toti


123456
 Share

Recommended Posts

M.am hotarat sa mai dau din ele, asa ca se vand:

 

-2xsm57 , funcioneaza perfect, pretul este diferit datorita aspectului, unul 300ron, altul 350ron.ambele fara

cleme

-beyerdynamic tg d57c, un microfon exceptional ptr orice componenta a tobei, mai putin kick, si ptr alte instrumente.Personal il foloseam la snare si suna exceptional.vine in husa originala. 100euro

-pachet compus din doua Audix f10 si un f12 fara plasa metalica din fata dar perfect functional, care suna excelent la o groaza de instrumente, nu cred ca trebuie sa le scriu pe aici, au cleme doar doua, unul nu are decat "batul" ptr clema. 150e pachetul, in caseul lor original de aluminiu.

-mai multe Sennheiser me2 ew serie, microfoane ce pot fi folosite de la strings pana la tobe, sau varianta ptr care au fost concepute, lavaliera. 50e/buc

-mai multe Sennheiser me4 ew serie, microfoane ce pot fi folosite de la strings pana la tobe, sau varianta ptr care au fost concepute, lavaliera. 50e/buc

 

Unde nu am scris despre starea microfoanelor inseamna ca nu este cazul, ca arata 10/10.

Vand numai cu predare in bucuresti, nu am poze.

 

 

Nu accept schimburi decat cu un set de tobe electronice, fara diferenta.

 

 

0765452556

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Oferta audix la pachet fara case 300ron, e pomana, fac mai mult decat un sm 57 si aveti trei bucati cu 300ron.

Se adauga si o pereche de shure E3C, niste casti foarte bune ptr IEM. 300ron, arata si functioneaza 10/10, nu mai au ambalajul original, si au padurile marimea cea mai mare.se pot cumpara paduri noi, orice marime, foarte ieftin.

0765452556

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.