www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Seymour Duncan Sfx03 Twin Tube Classic


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Poate trebuie sa-ti reamintesc aici sa-ti onorezi promisiunea facuta si anume sa platesti un transport catre uk pt aceasta pedala pe care am cumparat-o de buna de la tine si am adus-o in UK iar ulterior am trimis-o din nou la reparat in Romania din cauza ca era defecta.sa stii ca nici royal mail si nici posta romana nu transporta pedale for free.daca nu vrei sa platesti,asa cum ai sustinut ca faci,no problem,eu ti-am zis ca nu stau in banii de transport,dar incaodata se confirma omenia unor oameni aici pe RGC!

 

Link to comment
Share on other sites

Ca sa stii si tu ce mi-ai vandut:

Una sin lampile 6021 e defecta.

Am platit pana acum 35 de dolari pe o pereche de lampi plus 10 lire sa le transport in romania plus inca 40 de lire transport dus intors uk romania plus 3 luni de zile pierdute.ai bunul simt si plateste un transport de 20 de lire,ca imi luam pedala asta noua si ieseam mai ieftin si fara timp pierdut!si n- o mai da ca poate nu ti-ai dat seama din cauza isp-ului.poti sa ai mama isp-ului ca tot iti dau seama ca pedala e defecta.ai bun simt si plateste cele 20 de lire,vanzatorule care esti!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.