www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Proiect Muzical In Colaborare Cu Oameni De Arta


Michell
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor.

 

Sonar of Life se numeste proiectul muzical, conceptul este facut deja, se cauta oameni de arta, deschisi la minte, la creatie. Scriem aici pentru partea de colaborare muzicala ca si instrumentisti. Deocamdata cautam voci feminine si masculine pentru interpretarea rolurilor din povestea albumului. As avea nevoie de 1 voce feminina si vreo 2-3 masculine. Stilurile de abordare vocala pot fi complet diferite, nu caut un anumit gen de expresie vocala sau de emisie.

Proiectul muzical de sine statator cu povestea lui se exitinde catre o piesa de teatru , un scurt metraj care poate rula ca si imagini de proiectie in timpul spectacolului muzical, cat si o galerie de arta fotografica cu aceeasi tema.

 

Astept oameni deschisi, creativi, si chiar daca nu au deocamdata legatura cu proiectul in stadiu actual ....ar fi bine sa ne cunostem, sa ne imprietenim.....asa ca vocali, instrumentisti de tot felul, regizori, actori, fotografi, cameramani, poeti, pictori....sa-mi dea de stire.

 

Atasat pun o prima piesa, FARA voce pentru a nu influenta vreo idee de linie melofica sau versuri....si daca in urma ascultarii va place , ne reauzim cu drag.

 

Pentru contact direct: 0724.119.092

Radu Florea - last hour of the day.mp3

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Buna!

 

Mi-ar face placere sa ne cunoastem, daca esti interesat.

 

Ma numesc Ciprian, locuiesc in Bucuresti, cand la chitara de cca. 10 ani, am facut parte din cateva trupe, acum construiesc un proiect pe un gen usor diferit, care implica si niste instrumente clasice, acum cati ani am facut si muzica pentru teatru si film .

 

Datele mele de contact sunt: 0743 082 840 untilisleepd2@yahoo.com sau messenger untilisleepd2.

 

Multumesc,

Ciprian

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.