www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Toba,bass Si Chitara Rhythm In Iasi


the outsider
 Share

Recommended Posts

Suntem 2 oameni,chitara eu si voce o fata,ne stim dintr un proiect anterior,vrem sa incepem ceva nou.

Proiectul nostru se bazeaza pe pop rock,alternative,classic rock,fusion undeva in zona asta.

Avem piese proprii destule,nu facem cover,cautam oameni cu simt artistic care vor sa cante.

Cerinte:

Baiat sau fata care sa aiba timp pentru macar 1 sau 2 repetiti pe sapt.

Daca trebuie sa cantam undeva la ore mai tarzii sa nu fie nevoie de rugaminti la mama si la tata.

Sa cunoasca instrumentul sau.

Sa aiba ''scule'' (nu vrem sa mergem cu imprumutatul)

Cautam atmosfera de prietenie si armonie muzicala.

Fara ''aventuri de o noapte''.

0753 983 007 Bogdan

Link to comment
Share on other sites

Guest acheronitastyx

salut, m-am uitat peste clipul de pe youtube si mi s-a parut interesant, eu sunt tobosar dar inca nu am tobele la iasi (nu am masina ca sa le aduc si nici sala de repetitie), ca mostra a ceea ce stiu gasesti la link-ul urmator

http://www.youtube.com/user/5634412687563615

daca crezi ca am putea incerca ceva poti sa imi lasi PM sau sa ma contactezi la 0747847965. Numai bine !

Link to comment
Share on other sites

Guest bassinlove

Bună, mă numesc Andu şi sunt bassist/contrabasist din Iaşi. Caut o trupă de ceva vreme şi m-ar interesa să colaborez cu voi. Am şi bass şi contrabas, deci nu trebuie umblat cu împrumutatul.

Dacă vreţi, pot veni la o repetiţie săptămâna asta şi să vedem cum m-aş adapta la ce aţi vrea să faceţi.

Numărul de telefon este 0754547200, mă poţi suna şi în seara asta să ne vedem şi să discutăm.

 

O seară bună!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.