www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist, Tobosar Sau Sunetist In Bucuresti Sau Campina


Mik3
 Share

Recommended Posts

Salut! Ma numesc Cosareanu Mihai, cant la chitara sau la tobe, imi place mult rock-ul mai ales rock-ul instrumental care reuseste sa-mi transmita o stare, ascult foarte mult Joe Satriani, Steve Vai, John Petrucci, Dream Theater, Paul Gilbert, Deep Purple, Van Halen, Queen (chiar daca nu e din stil insa sunt geniali), si orice alt gen de muzica ce imi sugereaza interes melodic sau ce ma misca cumva (jazz, latino, orice ... ) insa clar improvizatiile si tot aduc foarte mult a rock si a ce ascult preponderent (ceea ce poate fi o pata de culoare, sau de jeg, in functie de interpretare si de preferinta). La tobe cant mai de mic insa din clasa a 9-a nu am avut cu cine sa mai cant la tobe asa ca m-am apucat de chitara (acum sunt anul 3 la facultate)

 

Nu imi place doar muzica buna, sunt fascinat de tot ce tine de sunet, audio, echipamente de studio, am citit destul de mult insa nu am avut unde sa pun in practica decat mi-am inregistrat tobele cu Shure PG-uri intr-o placa de sunet M-audio. Detalii despre ce detin puteti gasi pe site-ul www.mik3.ro care nu este terminat, are cateva poze si informatii despre mine. Mi-ar placea sa ajut niste baieti cu sunetul indiferent de stil si gen, imi place foarte mult un mix bun, sunt permanent deranjat la majoritatea concertelor de sunet prost (judecand de langa mixer nu din alta locatie in care oricum nu are cum sa se auda bine), si imi plac mult provocarile de genul asta.

 

Pentru orice fel de idei daca aveti nevoie de mine, am adresa de mail mikey_gaby@yahoo.com (raspund sigur mult mai repede decat la PM).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.