www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobosar Iasi Deschis La Propuneri


Guest acheronitastyx
 Share

Recommended Posts

Guest acheronitastyx

salutare, ma cheama alex si cant la tobe. Mostra la link-ul de mai jos

http://www.youtube.c...563615/featured

Sunt deschis la propuneri, jam-uri, deschideri si experimentari, asadar daca aveti salade repetitii sau vreti doar un jam de relaxare puteti sa ma contactati PM sau pe mobil la 0747847965

Bafta \m/

Link to comment
Share on other sites

Guest acheronitastyx

Pe la inceput am incercat sa cant cu stanga, ritmul de baza (4/4 basic rock) si cred ca mi-a luat vreo 2 luni si sincer chiar de la bun inceput am avut tendinta sa fiu cu stanga pe hat dar apoi am incercat cu dreapta norma vreun an, faza era ca oboseam sa tin toate masurile tot cu dreapta si cand se intampla asta bagam stanga, tot asa pana cand inafara de break-uri sau fil-uri eram numai pe stanga. Acuma poate faceam o treaba buna daca mutam din prima hat-ul in dreapta, dar e bine sa lucrezi si mana slaba. In principal timpul e invers proportional cu cantitatea de repetitii corecte pe care le faci.

Link to comment
Share on other sites

Da, mersi de info! Acum incerc si eu o perioada sa lead-ui cu stanga, da nu mi-e usor :) Oricum, eu nu vreau neaparat sa ajung chiar sa bat cu stanga, si nici nu am probleme majore cu mana dreapta, sa imi oboseasca or something ... incerc doar asa de dragul independentei. Oricum, mersi si bafta cu anuntul!

Link to comment
Share on other sites

Guest acheronitastyx

hai salut ,uite id : blackmetall99@yahoo.com contacteazama .Daca nu raspund dami msg la nr 0749511922

 

Nu ma lua in nume de rau dar trebuie sa imi spui macar pentru ce sa te contactez altfel ceea ce ai scris tu mai sus este doar o afirmatie ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.