www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cautam Solist/solista


gogu_gaze
 Share

Recommended Posts

Salut,

Trupa Astero din Bucuresti, cautam solist/solista vocal pentru trupa rock alternativ. Se cere in primul rand seriozitate.Va rugam sa trimiteti materiale DEMO-audio/video , foto recenta cat si datele dvs de contact la adresa de email : marketing@rockevents.ro.

Luam in considerare doar mesajele ce respecta conditiile de mai sus.

Numai bine !

Link to comment
Share on other sites

Guest heavymetal

Da, anuntul este pentru Astero.

Am cazut de acord sa mergem separat mai departe.

Imi pare rau sa aud, imi placea cum suna trupa in formula de pana acum, v-am vazut de vreo 2 ori in concert. Bafta la cautari/auditii!

Link to comment
Share on other sites

Cam dure conditiile de concurs...as fi vrut sa dau o fuga pana la un centru foto sa-mi fac o poza tip buletin (cred ca de asta se cere), dar mi-am amintit ca ultimii bani i-am dat ieri pe un bucegi la 2 litri.. :)) Mai aveam si alte poze, dar din pacate nu sunt prea recente, am una de la o nunta de acum vreo 4 ani, cand dansam pe manele (dar nu se vede, ca e stop-cadru) si una de la un majoar, e mai noua, de acum un an, dar nu prea mi se vede figura, ca eram mai mult cu capul in weceu..

 

La fel si cu demo-ul audio si cu cel video..sa vezi intamplare:

 

Aveam un demo, atat audio, cat si... video, belea de belea demo-ul, cu mine in dush, cantand bohemian rapsody (poate o stiti). Si nu stiu cum la un moment dat, probabil de la intensitatea sunetului (prea multi decibeli) la faza aia cu "for meee, for meeeeeee, for meeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!".. s-a spart becul si s-a luat lumina la inregistrare.

 

Acum intrebarea mea...se pune inregistrarea asta, adica e buna?

 

Astept cu nerabdare raspunsul vostru.

 

In speranta unui cat mai grabnic si succesfulos concert pe Wembley, impreuna cu voi, trupa visurilor mele..

 

Al vostru, sincer.. Alex.

Link to comment
Share on other sites

Cam dure conditiile de concurs...as fi vrut sa dau o fuga pana la un centru foto sa-mi fac o poza tip buletin (cred ca de asta se cere), dar mi-am amintit ca ultimii bani i-am dat ieri pe un bucegi la 2 litri.. :)) Mai aveam si alte poze, dar din pacate nu sunt prea recente, am una de la o nunta de acum vreo 4 ani, cand dansam pe manele (dar nu se vede, ca e stop-cadru) si una de la un majoar, e mai noua, de acum un an, dar nu prea mi se vede figura, ca eram mai mult cu capul in weceu..

 

La fel si cu demo-ul audio si cu cel video..sa vezi intamplare:

 

Aveam un demo, atat audio, cat si... video, belea de belea demo-ul, cu mine in dush, cantand bohemian rapsody (poate o stiti). Si nu stiu cum la un moment dat, probabil de la intensitatea sunetului (prea multi decibeli) la faza aia cu "for meee, for meeeeeee, for meeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!".. s-a spart becul si s-a luat lumina la inregistrare.

 

Acum intrebarea mea...se pune inregistrarea asta, adica e buna?

 

Astept cu nerabdare raspunsul vostru.

 

In speranta unui cat mai grabnic si succesfulos concert pe Wembley, impreuna cu voi, trupa visurilor mele..

 

Al vostru, sincer.. Alex.

 

:)))

Depinde, daca apa era rece sau calda, numai asa cred ca ne putem da seama daca inregistrarea este buna sau rea.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm.. cred ca era la modul caldutza-calaie, caci din cate imi amintesc ala micu nu se simtea foarte confortabil.. :)) ..dar chiar si asa, cred ca inregistrarea era buna :D

 

Hai ca ne descurcam noi si vedem cum facem sa fie bine :))).

 

 

P.S: Pana atunci, anuntul este valabil in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.