www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa In Formare Din Iasi


Vlad H.
 Share

Recommended Posts

Salutare..suntem la incpeut de drum..ca oricine altcineva..un Chitarist..o basista...si mult entuziasm... ca si stil..sa o iau de la inceput...deschisi la sugestii...dar de preferat un rock deva mai hard...de la nirvana in sus sa zic...poate chiar mai mult..metal..progresiv...alternativ..poate si ceva black..cine stie..

 

Suntem in cautare de tobar...vocal..clapar....poate inca un chitarist de lead...eu neavand foarte multa experienta..ar fi de folos...si nu stiu..orice alt instrument este binevenit..:D:DD suntem deschisi la opinii si cautam persoane seriose..si care vor sa se tina de treaba...avemm varsta de 17 si respectiv 23 de ani...deci cautam tot ceva relativ in floarea varstei...

 

Orice sugesti e bine venita...pe topic..pe privat..sau la id contele_demontecristo@yahoo.com

 

 

Astept propuneri...:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

eu am 17 ani..fata are 21 sau 23..si celalalt chitarist tot 20 si ceva..repetitii nu am facut inca..suntem abia la inceput..la stadiul de a ne cunoaste...ce sa zic..pana la a face repetitii avem nevoie sa fim in format semi complet...adica vocalul nu e foarte obligatoriu...daca e de ceva..mai discutam pe mess..pe telefon...vedem noi..astept un raspuns de la tine cu nsite date de contact daca esti itneresat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.