www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vocal Caut Trupa Cluj Napoca


Ink
 Share

Recommended Posts

Buna ziua tuturor, eu sunt în România de 8 luni, în prezent, am 36 de ani, cantareata, cu o experienţă scenică de 8 ani ca un pro, în grupuri, cum ar fi orchestre, Caut o Trupa serioasă în Cluj, de a nu pierde dinscena. într-o atmosferă Rock Hard Rock, Jazz Funk, pop britanice ca Acoperire, dar eu sunt deschis, de asemenea, pentru orice compoziţie

Gusturile mele preferate din muzica (chiar dacă am asculta de tot)

 

Ani prefera: 70 si '60, de asemenea,

 

Stilul meu favorit (de timp): Rock, Hard Rock

 

Grup / artist care eu ascult acum: Ritchie Kotzen

 

Grupul meu idoli: Beatles, pentru totdeauna, dar din moment ce "Mind Field" şi "Falling in Between" Toto bântuie gândurile mele.

 

dorinţa mea de azi: Un Cover de Toto pe ultimul lor album, dar mai ales "nu a dat nimeni şi nu ştiu dacă acesta există deja în Cluj.

 

Supliment informaţii: Am jucat, de asemenea, chitara, în timpul meu liber a

 

 

Daca sunteti interesati contactati-ma sau are terrien007@gmail.com sau 0 7 3 7 9 8 7 1 0 6 cere Aladin

 

Scuze greselile dacă există eu folosesc Google pentru a scrie un text în limba română, mai degrabă decât engleză spune că vorbesc o română puţin şi engleză perfect sper acest lucru nu va pune probleme pentru muzicieni din lume ca tine.

 

Rock'n Roll Everybody !!!

Edited by Ink
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.