www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

o piesa inregistrata at home...


Jeanov
 Share

Recommended Posts

cam pretentioasa piesa ti-ai ales.Si Kotzen a tras-o tot in dormitor,dar a lucrat mai mult la ea :) In schimb e cantata destul de corect cu vocea,si anumite pasaje importante de chitara sunt subliniate exact acolo unde trebuie,asa ca sunt convins ca poti mai mult,ca simt vad ca ai.Tine-o tot asa

Link to comment
Share on other sites

cred ca am avut o perioada de vreo doua luni in care n-am ascultat altceva decat Kotzen,tocmai aparuse Slow,si chiar atunci am gasit Motherhead's family reunion,care nu-l aveam decat pe caseta.Btw,ai ascultat albumul Rats al cantaretei canadiene Sass Jordan?e dintr-o perioada in care Kotzen era iubitul ei (in ciuda diferentei de varsta cam mari,Kotzen cred ca e mai tanar cu vreo 10-12 ani)si i-a compus cateva cantece dementiale pe album,chiar daca de cantat cu chitara canta alt mare chitarist,Steve Stevens.cauta-l daca ai ocazia.

Link to comment
Share on other sites

Bubule merci mult tata...asa sa fie sa mananc chitara cu cremvusti si paine cu margarina" :)

iar midnight rider cred ca noi ar trebuii sa stam ceva mai mult de vorba...ca vad ca stii cate ceva about "my heroe"(Richie Kotzen)..da si albumul slow si mother hads a family reunion de fapt cam toate m-au spart pe mine :) dupa mine...zic ca e destul de ok tipu,atat vocal cat si ca si chitarist :) (cam asa ar zice invidiosii...)

ma rog merci inca o data

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.