www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Improvizatie Bt - Lost In This World


Guest ZoltanSzogyenyi
 Share

Recommended Posts

Guest ZoltanSzogyenyi

Salutare, ieri am filmat improvizatia, sper sa va placa :)

 

 

Am folosit un Epiphone Les Paul Standard cu amplificatorul Fender Mustang V. Pentru ton am pus cateva efecte cu ajutorul amplificatorului, precum compressor, tape delay si ceva chorus.

Link to comment
Share on other sites

Foarte faină improvizaţia, felicitări şi din partea mea! Singurul neajuns este că, probabil din cauză că tot muţi camera, nu se aude volumul constant la chitara ta şi exact la părţile mai interesante se aude un pic mai încet...

 

 

Oricum, bravo şi la mai mare! :respect:

 

Iar pentru dumneata, domnu' @Cognek: expresiile faciale şi alte indicatoare ale "feeling-ului" nu sînt general valabile. Omul poate cînta cu maximă implicare şi fără să facă feţe-feţe. Dacă nu e valabil şi pentru tine, nu înseamnă că e inacceptabil sau că interpretul e mai insensibil, robotic şi alte alea pe care încerci să le insinuezi. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest ZoltanSzogyenyi

mersi mult pentru comentarii :D

 

despre feeling stiu, adica cu expresiile faciale, de obicei cand cant la public incerc sa le arat si pe dinafara ca imi place ce fac. De aceea nu am facut asa si in video pentru ca tatal meu l-a filmat, asa ca eram putin mai timid :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.