www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Oameni Misto Cu Care Sa Cant, Din Pasiune


Guest Friendly_bear
 Share

Recommended Posts

Guest Friendly_bear

Salut tuturor,

 

Sunt un chitarist de ocazie, am primit un Strat cadou si m-am saturat sa cant cu el numai in intimitatea propriului apartament (mai aplauda vecinii din cand in cand..sau asta cred ca fac, de se aude in calorifer).

 

De aceea, mi-am zis ca am putea sa ne adunam niste oameni faini, care canta de placere, si sa cantam ceva organizat. Eventual, bem o bere, discutam un film/ o carte/ o gagica si ce altceva o fi. Poate legam o prietenie si in cele din urma un band.

 

Mentionez ca pot fi chitara ritm cu brio, nu garantez pentru mai mult. Cu programul, mai discutam noi, daca va fi cazul vreodata.

 

In speranta ca acest anunt pare interesant cuiva, astept reply pe acest forum, nu pe alte canale, ca doar de asta s-a inventat RGC. :)

 

Va salut.

 

 

PS: Nu vreau sa jignesc pe nimeni cu acest anunt, felicitari tuturor profesionistilor de pe acest forum

Link to comment
Share on other sites

Guest catalanic

baieti - da e valabil pentru aman2, sunt un bassist si mai am un tobosar care va cheama intr-un proiect inceput care are nevoie de un chitarist si un clapar sau de 2 chitari ! pentru detalii P M sau id mess: catalanic

Link to comment
Share on other sites

Guest Lucini

Salut, cant cu vocea de ceva vreme, am facut canto, am cantat in 2 trupe, am lucrat cu seriozitate, sunt flexibil oricarui gen de muzica, cu cateva exceptii, nu cant metal. pentru mai multe detalii facebook: Lucian Georgescu, sau la telefon 0726 006 468

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest heavymetal

Salut tuturor,

 

Sunt un chitarist de ocazie, am primit un Strat cadou si m-am saturat sa cant cu el numai in intimitatea propriului apartament (mai aplauda vecinii din cand in cand..sau asta cred ca fac, de se aude in calorifer).

 

De aceea, mi-am zis ca am putea sa ne adunam niste oameni faini, care canta de placere, si sa cantam ceva organizat. Eventual, bem o bere, discutam un film/ o carte/ o gagica si ce altceva o fi. Poate legam o prietenie si in cele din urma un band.

 

Mentionez ca pot fi chitara ritm cu brio, nu garantez pentru mai mult. Cu programul, mai discutam noi, daca va fi cazul vreodata.

 

In speranta ca acest anunt pare interesant cuiva, astept reply pe acest forum, nu pe alte canale, ca doar de asta s-a inventat RGC. :)

 

Va salut.

 

 

PS: Nu vreau sa jignesc pe nimeni cu acest anunt, felicitari tuturor profesionistilor de pe acest forum

verifica si tu la P.M. acolo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.