www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Lectii De Chitara Electica La Profesor


ERX
 Share

Recommended Posts

Dupa cum zice tovarasu' de mai sus, depinde de oras, de ce varsta ai... la Brasov e cam pe la 40-50 lei o sedinta (care cred ca vine cam 2 ore) din ce am auzit, nu stiu cum sunt in Arad... eu personal nu am luat lectii... Nu te lua dupa ce zice lumea ca "e greu de pe net"... intr-adevar este mai lent de unul singur si nu progresezi la fel de repede ca si cum ai lua lectii dar daca iti place o sa pierzi notiunea timpului si o sa stai cu chitara in mana 8 ore pe zi si o sa faci bataturi pana cand inveti cat de cat, cum am facut si eu si multi altii... poti sa inveti dupa Learn And Master Guitar sau altele de genul... si sunt o gramada!... chiar si pe youtube gasesti o gramada... Acum pentru invatat de pe net sau de unul singur cum vine, depinde si ce echipament ai...

Edited by Allu
Link to comment
Share on other sites

Eu in Ploiesti dadeam 50 lei pe ora cu un profesor extraordinar. Dar studiam chitara clasica. Acum 4 ani cand faceam cu el, spunea ca in Bucale ia pe undeva la 70-80 lei pe ora. Acum na... asta era atunci. Intre timp poate au mai scazut preturile. Gaseste profi pe la tine prin oras sau prin apropiere si vorbeste cu ei. Degeaba ne intrebi pe noi.

Si care e problema daca nu ai bani sa mergi saptamanal? Mergi o data la doua saptamani, sau cum iti permiti. Nu iti pune absenta, stai linistit.

Edited by metal_messiah
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.