www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Trupa In Bucuresti


Guest Udi Diana
 Share

Recommended Posts

Guest Udi Diana

Hello!

 

Ma numesc Diana ( Prietenii imi spun Udi), am 16 ani, cant la chitara de 2 ani si aprofundez inca lectii de chitara la Rockschool.

 

A trecut ceva timp de cand nu am mai cantat intr-o trupa si deja devine frustrant.Asadar , caut trupa din Bucuresti, in principiu as aborda subgenurile rock-ului cum ar fi : hard rock,heavy metal,alternativ,classic rock , dar la dorinta voastra abordez si alte stiluri fara problema.In principiu ma axez pe chitara ritmica,dar pot fii si lead guitar daca mi se cere.

 

Sunt o persoana care se tine de treaba si pot duce ceva pana la capat o data ce ma apuc.Sunt foarte impulsiva si ambitioasa si chiar imi doresc sa realizez ceva privind calitatile muzicale.Si na, tot a venit vara si avem muuult timp liber :)

 

 

Pt mai multe detalii, id-ul meu : lifeisgreenn .

 

 

Keep rockin'!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Mihai Cristina

Buna . Eu am 13 ani si am voce si imi place rock-ul, nu cant la chitara , dar am nevoie de un chitarist sa ne lansam . . .

Da-mi add la krissy.rawr99

Link to comment
Share on other sites

Guest Oprea Victor Alexandru

Buna Diana eu ma numesc Victor sunt chitarist tot de 2 ani si as dori sa infiintez o trupa axata pe aceleasi genuri muzicale pe care am vazut ca vrei sa le abordezi. Id-ul meu este jeffrey_victor09 daca te intereseaza sa imi spui cat mai repede. ;)Sunt Sigur ca ne vom intelege bine daca vom colabora.

Edited by Oprea Victor Alexandru
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.