www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist Ritm Sau Bassist Caut Trupa Metal/coreuri Bucuresti


Scandik
 Share

Recommended Posts

Sall :D!

 

Caut trupa metal/coreuri in Bucuresti. Ca formatii preferate ar fi Parkway Drive, Bullet For My Valentine, Metallica, Marilyn Manson, Dimmu Borgir (am pus din fiecare gen). Am 17 ani si experienta de aprox 5 in ale muzicii.

 

Nu vreau sa primesc oferte de genu "vrem sa sunam ca nush cn" sau "trebuie sa ne intelegi ca suntem la inceput si avem nevoie de putin timp sa ne acomodam". Sunt ok si cu trupele de coveruri dar sa mentionati asta.

 

Caut pe cineva care, chiar se dedica si face asta de placere fara sa regret un alt timp pierdut.

 

De asemenea, pot canta si vocal sau la tobe, dar prefer ce am mentionat mai sus.

  • Vocal (imi pare rau pentru ca nu mai am demo-urile) - clean - am o intindere de aprox 2 octave jumate fiind bariton -growl jos/inalt(prefer exhale)
  • Tobe (nu am set propriu exersand decat la sala de repetitii) - pot face de la rock pana la heavy metal (inclusiv breakuri de pedala dubla) (fara lucruri complicate gen joc de fus sau masina de tocat :)) )

Repet, nu vreau sa par ceea ce nu sunt dar m-am saturat sa dau de oameni neseriosi sau incapabili sa duca ceva pana la capat :D.

Pentru mai multe detalii P.M. sau fkn_mg88@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.