www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Sau Schimb Tunere


Recommended Posts

Guest IplaYbasS

salut vreau eu pedala boss.lasa-mi un numar de telefon sa vorbim

o zi buna

Stefan Dan

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu imi face placere sa las feedback negativ insa de data asta trebuie sa o fac. Am vrut sa cumpar tunerul Boss tu2 si m-am inteles cu userul "the nox" la telefon sa imi trimita pedala mie. Nu am negociat la pret si i-am specificat ca platesc eu transportul pt ca intradevar mi s-a parut un pret f bun. Zis si facut, i-am trimis un mail cu datele mele si adresa pe 9 mai rugandu-l sa trimita pedala cat mai repede. Dupa o saptamana, neprimind nimic, l-am sunat si mi-a explicat ca nu a putut sa o trimita inca pt ca a fost foarte ocupat dar ca mi-o trimite a 2-a zi. Au mai trecut cateva zile fara sa primesc nimic; iar l-am sunat doar ca sa imi spuna ca mi-a trimis pedala si ca nu stie ce se intampla. Am banuit ca ceva nu e in regula si l-am rugat sa fie sincer si sa nu ma minta ca sa nu astept ca........ M-a asigurat ca mi-a trimis pedala. A mai trecut o saptamana si tot nimic doar ca de data asta nu mi-a mai raspuns la telefon. Am tot incercat sa vorbesc cu el dar nu am mai reusit.

Astazi am intrat pe profilul lui si am observat ca are feedback pozitiv de la myke37 pe data de 16 mai. Linkul m-a trimis exact aici si am vazut ca intradevar myke37 vinde un tuner boss tu2 cu 250 de lei dar, ma rog, asta e problema lui.

Imi pare rau ca se intampla astfel de lucruri pe RGC si mai rau ca mi se intampla mie. Macar de ar fi avut bunul simt sa imi spuna ca a vandut pedala altcuiva sa nu astept atata timp degeaba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.