www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Voce & More --- Trupa Mobelspedition (Bucuresti)


Guest Bogdan Toma
 Share

Recommended Posts

Guest Bogdan Toma

Nume si prenume: Mobelspedition

Domiciliu: Bucuresti

Subsemnatii: 2 x Bogdan & Silviu

Varsta medie: 30 (who cares?)

Muzica: rock experimental, post- post-rock, alternativ, improvisation, funk, disco

Repere: Radiohead, Can, Mogwai etc etc

 

Samples: www.youtube.com/mobelspedition

 

Ce vrem sa facem: am cantat instrumental pana acum, am avut cateva concerte in Bucuresti si Timisoara. Vrem sa ducem o parte din piese la un nou nivel (cu voce, synth, altele) si sa generam alte cateva; sa intram in studio pentru un EP de 4-6 piese in cateva luni si sa reluam live-urile in structura extinsa rapid dar bine. Nu am facut bani din muzica (vreo 20 de beri in total...) si nici nu este un scop. Repetam o data pe saptamana, insa cand vrem sa ne miscam rapid repetam mai des.

 

Ce cautam: voce dornica de experiment, ideal cu valente multiple (clape, bas, vioara?).

 

Propuneri / intrebari pe PM.

 

Multam!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nume si prenume: Mobelspedition

Domiciliu: Bucuresti

Subsemnatii: 2 x Bogdan & Silviu

Varsta medie: 30 (who cares?)

Muzica: rock experimental, post- post-rock, alternativ, improvisation, funk, disco

Repere: Radiohead, Can, Mogwai etc etc

 

Samples: www.youtube.com/mobelspedition

 

Ce vrem sa facem: am cantat instrumental pana acum, am avut cateva concerte in Bucuresti si Timisoara. Vrem sa ducem o parte din piese la un nou nivel (cu voce, synth, altele) si sa generam alte cateva; sa intram in studio pentru un EP de 4-6 piese in cateva luni si sa reluam live-urile in structura extinsa rapid dar bine. Nu am facut bani din muzica (vreo 20 de beri in total...) si nici nu este un scop. Repetam o data pe saptamana, insa cand vrem sa ne miscam rapid repetam mai des.

 

Ce cautam: voce dornica de experiment, ideal cu valente multiple (clape, bas, vioara?).

 

Propuneri / intrebari pe PM.

 

Multam!

 

Salut. Sunt vocal, am experienta ceva ani buni, am fost basist, cant si la chitara. Daca mai este valabil, ma poti suna la 0767.494.291.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.