www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Bassist Si Tobar


Guest !Flo!
 Share

Recommended Posts

Guest !Flo!

Caut bassist si tobar pentru trupa de black metal din Bucuresti.Avem nevoie de cineva care chiar asculta genul acesta si are habar despre ce,cantam.Trupa noastra nu este un "hobby" este si va fi un mod de viata,asa ca avem nevoie de cineva serios si capabil sa depuna efort pentru a ne atinge cu totii obiectivele.Avem deja o melodie compusa,cine e interesat sa imi dea un P.M.

 

P.S: Nu sariti cu gura inainte sa stiti despre ce e vorba!

Edited by !Flo!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Mayhem

salut !!! eu sunt ahtiat dupa genul pe care il abordati , trupe de black metal pe care le ascult cu placere fiind Immortal , Dark Funeral , Marduk , Mayhem , Emperor , Gorgoroth si multe altele ( ce plm nu stau sa le enumar) , stiu sa cant la bass . problema este ca momentan nu am bas , deoarece l-am vandut pe primul , pentru am-i cumpara altul , dar n-am avut destui bani. daca ati putea sa ma ajutati sa fac rost de bas pentru o vreme , as putea sa cant . eu am mai avut experienta cu alte trupe din metalul extrem .

Link to comment
Share on other sites

Guest !Flo!

UP ! Imi pare rau Mayhem am gasit bassist dar am ramas fara tobosar ! Cine se ofera? Oferta e inca valabila!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.