www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand 2 Carcase Pedala Tip Boss


Dooku
 Share

Recommended Posts

Salut,

nu am stiut unde sa postez anuntul asta, ca nu se prea potrivea nicaieri, asa ca am incercat aici, la constructori. Vand doua carcase (cutii) de pedala proiectate de mine si realizate in urma cu cativa ani si care stau intr-un sertar degeaba. Sunt frezate dintr-un aluminiu foarte dur si nu au inca date gaurile pentru poturi, ci numai cele pentru jackuri si alimentare. Pot fi vopsite sau pot fi bine slefuite si lustruite "oglinda". Gaurile pentru prinderea capacelor sunt date (diam. 2.4 pentru M3), dar nu si filetate. Pentru detalii puteti sa ma intrebati oricand. Scuze pentru calitatea pozelor, dar sunt facute cu telefonul.

 

Pret: 50 lei bucata

0726.560.908 - Daniel

 

 

Link to comment
Share on other sites

Marfa de cutii, am folosit si eu, uite aici cum au fost folosite.

 

Pot fi vopsite sau pot fi bine slefuite si lustruite "oglinda".

Pot fi vopsite de tine sau vorbesti de posibilitatea teoretica?

 

Gaurile pentru prinderea capacelor sunt date (diam. 2.4 pentru M3), dar nu si filetate.

Asta-i cam nasol, nu le poti fileta?

Link to comment
Share on other sites

Marfa de cutii, am folosit si eu, uite aici cum au fost folosite.

 

Pot fi vopsite de tine sau vorbesti de posibilitatea teoretica?

 

Asta-i cam nasol, nu le poti fileta?

 

Ziceam ca pot fi vopsite sau lustruite, ca posibilitate de finisaj. Din pacate eu nu am nici sculele si nici talentul de vopsitor, ca le vopseam de mult... :-)) Cu filetarea gaurilor: nu e mare filozofie, un tarod de M3 rezolva problema in 10 min. Atentie insa, materialul desi nu pare este foarte dur si e foarte usor de rupt un tarod in el.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.