www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Încãlzire


Guest metalhead000
 Share

Recommended Posts

Guest metalhead000

Salutare :)

 

Nu am mai frecventat forumul de ceva vreme, dar iatã-mã cu o înregistrare nouã care sper sã vã placã. E mai mult o idee decât o compoziție. O sã o refac odatã când voi avea timp. Nu-mi prea place cum am fãcut reglajele ,intro-ul nicicum nu vroia sã-mi iasã bine ... se vede cã am lenevit cu compusul în ultima vreme :P

 

Dacã o ascultați vã rog sã vã dați ºi voi cu pãrearea :D

Dream.mp3

Link to comment
Share on other sites

sunt trei tipuri de muzica/melodii pentru mine ... 1.ma lasa rece/nu ma intereseaza 2.ma inspira sa continui sa fac muzica, ma bucura cumva .. 3. ma fac sa ma las de muzica(ca sunt super meseriasi cantaretii =)) ) ... mi-a placut acest DREAM ... intra la punctul 2 ! bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

Guest metalhead000

sunt trei tipuri de muzica/melodii pentru mine ... 1.ma lasa rece/nu ma intereseaza 2.ma inspira sa continui sa fac muzica, ma bucura cumva .. 3. ma fac sa ma las de muzica(ca sunt super meseriasi cantaretii =)) ) ... mi-a placut acest DREAM ... intra la punctul 2 ! bafta in continuare

Mă bucur că ţi-a plăcut! :D

Cât despre punctul 3 ... eu zic să-l revizuieşti un pic :P ... ar zic că ar trebui să te stimuleze să faci muzică din ce în ce mai bună :)

Link to comment
Share on other sites

Guest metalhead000

nice done! good things come from great dudes :]]

 

App, cu ce ai inregistrat acustica? microfonul xD sau e electro-acustica si prin cablu?

 

Introul e genial.Nu vad ce nu-ti place chiar tie la el :]]

Mersi de răspuns! :D

Am înregistrat cu un microfon micuţ de vreo 8 lei :)) . Chitara e electro-acustică şi am conectat-o la un amplificator. Efectele le-am făcut cu un Zoom :)

În legătură cu intro-ul , mă refeream la greşelile din el ... sunt câteva note moarte pe acolo care supără urechea

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.