www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cine? Cum? Cand? Unde?


Elvantin
 Share

Recommended Posts

Oameni, intimplator am dat peste niste galerii foto aici pe forum si am descoperit citeva chestii "atragatoare" :)

Am vazut par example o poza dintr-un concert Sahara si am descoperit ca ghitaristul e stingaci. Daca e pe receptie as vrea sa-mi dea un pm.

 

Restu' daca au chef si nu- s prea ocupati as vrea sa faca acelasi lucru. Probabil ca stiti si voi (la ght stingaci ma refer) cit de greu e sa pui mana pe o ghitara LH mai ales daca nu iti permiti prea mult..

 

Merci mult.. astept raspunsuri!

Link to comment
Share on other sites

Guest packardb

Oameni, intimplator am dat peste niste galerii foto aici pe forum si am descoperit citeva chestii "atragatoare" :)

Am vazut par example o poza dintr-un concert Sahara si am descoperit ca ghitaristul e stingaci. Daca e pe receptie as vrea sa-mi dea un pm.

 

Restu' daca au chef si nu- s prea ocupati as vrea sa faca acelasi lucru. Probabil ca stiti si voi (la ght stingaci ma refer) cit de greu e sa pui mana pe o ghitara LH mai ales daca nu iti permiti prea mult..

 

Merci mult.. astept raspunsuri!

 

Well...mergi la un reseller/importator din RO sau din alta tara, (eg: ProGuitar), intrebi ce chitari a scos firma Fender pentru LH ...si comanzi ce te coafeaza. De ex, eu am un Fender American Stratocaster ...LH :)

Link to comment
Share on other sites

si eu s stangaci.si cant pe stanga.vrei chitara,intra la mica publicitate http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=3255.Da i un PM lui BCrich si vezi cam ce poate sa ti aduca.majoritatea chitarelor sunt si pe stanga la acelasi pret.Sper sa ti fi fost de ajutor;)

 

merci Madden... deocamdata sunt falit dar e bine de stiut "un' sa te duci" atunci cand iti permiti.

 

merci mult!

 

si io's stangaci da' nu's fraer sa cant invers la chitara :)

 

Prowler, mare bou esti ma! (recomandare: Terminus paradis, partea cu serparia.. ti se potriveste.. =)) )

Edited by Elvantin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.