www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobosar Caut Trupa


Guest danieldrums
 Share

Recommended Posts

Guest danieldrums

Tobosar disponibil , caut trupa serioasa (eventual de cover-uri) din bucuresti . cant la tobe de 13 ani , posed instrument ,etc .De-a lungul anilor am cantat cu : ab4 , sport sangeros III, Da Hood , El Negro , etc...

Link to comment
Share on other sites

sal ce stil canti? eu caut tobar de heavy si rock , suntem foarte seriosi , facem muzica ca, profesie daca esti interesat suna la nr de tel 0729674366

Link to comment
Share on other sites

Tobosar disponibil , caut trupa serioasa (eventual de cover-uri) din bucuresti . cant la tobe de 13 ani , posed instrument ,etc .De-a lungul anilor am cantat cu : ab4 , sport sangeros III, Da Hood , El Negro , etc...

 

Salut,

Cautam tobar cu experienta pentru un proiect de progressive cu influiente power si symphonic metal. Suntem din Bucuresti, avem sala, scule si destula experienta. Merita sa discutam. Adresa mea de mail este:

milea.adrian@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Sal! Eu vocal, cant aproape orice stil, absolvent de Conservator, am piese proprii, 5 ani de experienta cu trupa NightFly daca reusesti sa faci rost de trupa count me in, pot da si chitara ritmica sau de interventii (polifonii, contramelodii, etc), NU SOLO.

Cheers!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest danieldrums

salutare tuturor ,

cu scuzele de riguare nu ma intereseaza muzica metal & hard , ma intereseaza un proiect muzical mai avansat (concerte PLATITE , ceva albume la activ , echipa , manager , sunetist , tehnic , etc)

Link to comment
Share on other sites

Guest alexeip

sal!!!!!eu nu pot sa iti propun menager si sunetist si altele,,,dar pot sa iti propun un proiect poate interesant,,,,,eu fac animatie si sound design,,, o sa iti dau un link unde poti vedea ceva din ce fac,,,,,,muzica este creata numai la chitara bass cu efectele necesare,,,,eu caut un tobar care sa completeze muzical proiectul,,,,,,caut pe cineva cu care singuri sa fin menegeri si totul necesar pentru creare muzicii cu partea video pe cere pot sa o fac doar eu,,,cu mesje cu lucruri care ne plac,,,ok asta e linkul sa vezi ceva din ce am facut sunet si imagine,,,dar nu inseamna ca totul va fi asa,,,aste este doar ca idee si ceea ce urmeaza va fi alt ceva....http://vimeo.com/user9682836,,,,,,,si mailul meu alexei.patrascu88@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Guest muzicabuna

Salutare. venim din aceeasi zona. si eu cant de 15 ani . hai sa vorbim in privat. mailul meu : muzicabuna5@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.