www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bere la Grosmann


Guest cri050871
 Share

Recommended Posts

Guest cri050871

multumesc pentru urari .Bere putem bea si daca n ueste ziua mea. Pe cei care si-au exprimat dorinta sa postez poze pe forum ii invit la magazin sa vada cu ochi lor cum se lucreaza la ochitara ,asta daca au chef si timp.Si bem si bere....

Link to comment
Share on other sites

Guest cri050871

aaa si pentru cel care m-a facut bisnitar. chiar si asa sa fie , cu toate ca repet nici un chinez nu iti face tie productie de cate 2 buc din fiecare model sau culoare, care ar fi problema sau unde fac eu bisnita ???? cumva aduc ceva ilegal in tara , vcand cumva ceva ilegal sau fara acte ???? NU atunci care este bisnita pe care o fac eu???? Cred ca ar trebuii sa-ti retragi cuvintele si alta data sa ti le masori inainte de a posta ceva.

Si ca o completare , nu am nici o obligatie fata de nimeni sa ma apuc sa fac poze in loc sa muncesc. Cine este interesat sa vina la magzin si sa stea cu mine o dupa amiaza intreaga si se va edifica despre ceea ce fac si cum fac.

Link to comment
Share on other sites

Guest ~Hyperion~

N-are rost sa te superi Cristi pt ca am vazut multa lume care judeca mult prea repede si fara sa se gandeasca(nu ma refer la cineva anume).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.