www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Diego's videos


Guest Diego
 Share

Recommended Posts

daca asta gaseste omu cand cauta "romania rock guitar" atunci mie imi vine ori sa mor de ras ori sa ma enervez la culme. nici nu sunt prea sigur, oricum reactia nu e deloc pozitiva :) . da trebuia sa le pui chiar pe toate acolo frate? :):):(

Link to comment
Share on other sites

Guest Diego

daca asta gaseste omu cand cauta "romania rock guitar" atunci mie imi vine ori sa mor de ras ori sa ma enervez la culme. nici nu sunt prea sigur, oricum reactia nu e deloc pozitiva :) . da trebuia sa le pui chiar pe toate acolo frate? :):):(

 

Mie mi-ar place sa gasesc ceva mai bun cand caut "Romania rock guitar" pe Youtube, dar asta este singur lucru pe care il gasesc. B) Sper sa fie ceva temporar si ca curand voi putea vedea acolo video-uri cu adevara puterea rockera romanca. ;) Problema nu este ca video-uri mei sunt acolo... problema esta ca lipsesc video-uri din Romania...

Edited by Diego
Link to comment
Share on other sites

Mie mi-ar place sa gasesc ceva mai bun cand caut "Romania rock guitar" pe Youtube, dar asta este singur lucru pe care il gasesc. :) Sper sa fie ceva temporar si ca curand voi putea vedea acolo video-uri cu adevara puterea rockera romanca. :) Problema nu este ca video-uri mei sunt acolo... problema esta ca lipsesc video-uri din Romania...

 

numa bine ca s-o gandit niste romani inspirati din spania sa remedieze problema asta :) . te incadrezi cu succes la categoria "angi" :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Diego

numa bine ca s-o gandit niste romani inspirati din spania sa remedieze problema asta :) . te incadrezi cu succes la categoria "angi" :)

 

Este o mare onoare pentru mine sa ma faci roman. Dar cand ma gandesc bine cred ca e adevarat... chiar daca m-am nascut in Spania, din parinti, bunici, strabunici si strax10-bunici spanioli, cred ca sunt mai roman decat tine... cel putin in ceea ce priveste muzica. Videoul de la Celelalte Cuvinte l-am inregistrat pentru tine imediat dupa ce am vazut mesajul tau de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Guest Diego

Canti fals.

Nu te mai obosi.

 

Trebuie sa ma obosesc eu pentru ca "te caut cu iarna, te caut de mult" dar nu gasesc video-urile tale pe Youtube unde canti mai bine decat mine.

Link to comment
Share on other sites

Guest diogrey

adevarul e ca ,,,,,canti fals dar se poate remedia usor cauta niste mp3-uri cu vocalize si cursuri de canto si studiazale ...s sar putea sa fii surprins

Edited by diogrey
Link to comment
Share on other sites

Guest TimeRobber

Din punct de vedere vocal tipul are ezitari mari , iar din punct de vedere instrumental nu comentez , concluzia mea e ca s-a cam grabit cu clipurile astea ....

Link to comment
Share on other sites

Guest recrutul

no offence, eu recunosc k sunt complet afon, singura mel pe care sa zicem k pot sa o cant e wild thing. incearca sa ramani doar la instrumental, inssa si acolo mai ai de exersat!

Link to comment
Share on other sites

 

Sper ca acesta va placa mai mult.

 

 

Diego... cu tot respectul, incet-incet te transformi intr-un Ryan Parry al acestui forum.

 

Ce ai reusit sa ne demonstrezi in primul rand e ca ai o ambitie de zile mari. Foloseste aceasta ambitie ca sa inveti sa canti intai bine la chitara, apoi la chitara si voce simultan si abia dup-aia mai inregistreaza filmulete cu tine pentru ca e mult mult mult de munca (ca la noi toti pana la urma).

Link to comment
Share on other sites

Guest Diego

Proconsul - Cerul (video inregistrat acasa)

 

Acest video l-am inregistrat in seara asta, tot cu chitara si microfonul conectati la calculator prin intermediul unui mixer. Cred ca chitara nu suna foarte bine. Poate ca imi trebuie un alt microfon pentru ea. Am si probleme cu volumul. Inregistrez cu Windows movie maker si volumul este foarte slab... Ce ganditi?

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Mie imi vine sa il bat cu scaunu... pe bune... aia era melodia mea preferata de la Proconsul. A bastardizat-o... grrr...

Link to comment
Share on other sites

Guest Sutz

Mai sincer nush ce aveti cu el...:|? care-i problema? ce face face bine...ma rog doar pt ca nu are voce nu inseamna ca tre sa-i sarim in cap. Felicitari pt taburile scoase :( Adik majoritatea suna kiar bine...intr-adevar la capitolu voce nu stai f bine...da e de ajuns :)

 

as fi tare fericit daca ai posta taburile...daca se poate in gp :) chiar te rog. Dar totusi incearca...sa-ti remediezi problemele la chitara...ma rog...nu sunt majore dar se cunosc :) Bafta;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.