www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Zoom G2.1 In Stare Perfecta


Recommended Posts

Vand Zoom g2.1 in stare perfecta (nu pacane, nu haraie, butoanele si poturile nu sunt uzate, se apasa usor si isi fac treaba din prima), cu transformatorul lui, cablul usb aferent si 2 adaptoare jack.

Se poate folosi si ca placa audio externa, astfel puteti sa folositi programele de tip Amplitube, Guitarrig, Waves GTR si altele, fara nici o problema (latenta foarte scazuta, sunet perfect, fara zgomot de fundal, pacanituri si alte lucruri neplacute). Eu l-am incercat cu Amplitube si functioneaza de minune pentru inregistrari de calitate.

De ce il dau: nu detin amplificator si vreau sa imi cumpar unul plus ca Zoom-ul nu se pupa cu stilul abordat, Zoom-ul fiind axat pe high gain.

Am scos tonuri foarte bune pentru melodii tip Pantera, Sepultura, Death, Metallica, Slayer si alte suparari, dar si alte genuri: Steve Vai, Satriani, dar tonuri de blues mai greu si asta dupa ce am butonat cava minute.

Care are un Ibanez sau un Jackson o sa aprecieze tonurile scoase de acest procesor.

Pret 400 ron fara negociere, atat am dat si eu pe el cu tot cu transport, pachetul continand tot ceea ce am primit si eu in acei bani sau schimb cu amplificator cu aceeasi valoare ca procesorul (700 ron la mcmusic), sau chiar cu pana la 200-300 ron in plus din partea mea..

Predare personala in Bucuresti, asa vedeti si voi ca functioneaza si e in starea descrisa, nu trimit in provincie.

Ca schimb, ma intereseaza Vox Valvetronix VT20+, Fender Champion 600, Vox AC4TV Mini, Vox NT2H Lil' Night Train 2W, Vox AC4TV8, Ibanez VBG ValBee, Fender Vibro Champ XD, .

Cum am mai precizat, unde trebuie, platesc si diferenta.

Edited by Les Paul 1960
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.