www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Identificare Cinel 16"


FlameMaster
 Share

Recommended Posts

salutare la toti!!

ma poate ajuta careva cu niste informatii cu privire al un cinel de 16" ce l-am primit cu ceva timp in urma.

ce pot spune e ca nu parea deloc nou.

tot ce am este ce vedeti in poza, nu are pe el nici o marca imprimata sau vreun simbol, doar niste chestii stantzate, care eu nu le-am identificat, si cred ca inmare parte sunt can sterse.

post-13425-0-27541100-1304341768_thumb.jpg

post-13425-0-41201200-1304341771_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cred ca mai degraba ar trebui sa te intereseze faptul ca cinelul asta e crapat, :death:dupa cum se vede in poza, marca sau denumirea nu mai conteaza in cazul asta......parerea mea

 

Si apoi ce mai conteaza marca? important este sa iti sune dupa preferintele si asteptarile tale, nu?

 

Cheers! :respect:

Link to comment
Share on other sites

Cred ca mai degraba ar trebui sa te intereseze faptul ca cinelul asta e crapat, :death:dupa cum se vede in poza, marca sau denumirea nu mai conteaza in cazul asta......parerea mea

 

Si apoi ce mai conteaza marca? important este sa iti sune dupa preferintele si asteptarile tale, nu?

 

Cheers! :respect:

 

da! ai dreptate man!smile.gif

faza cu "important este sa iti sune dupa preferintele si asteptarile tale" imi place mult la tobe ca si instrument.

pur si simplu eram curios, nu ma suparam daca era ceva editie deaia "super-mega-limitata-de-a-lui-Ceausescu" rulez.gifsi primeam cateva milioane de euro pe el laugh.gif

 

apropo, multumesc de instintare despre sala de repetitii, e bine de stiut pentru mine si pentru trupa, doar ca deocamdata avem unde sa facem repetitii, iti urez succes!

Edited by FlameMaster
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.