www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa Nomega (Tm) Cauta Colaboratori


zan
 Share

Recommended Posts

Cautam oameni pentru a diversifica actualul proiect. Trupa are sala de repetitie, are concerte, atat in trecut, cat si pe viitor, repertoriu propriu si idei (ne)concretizate multe. Totul se intampla in Timisoara, cantam stoner/ psychedelic/ noise (desi genurile astea sunt mai mult pt. a usura o descriere, decat realitate concreta), totul in regim de jam bazat pe teme lucrate, pentru a pastra factorul de spontaneitate.

 

Cautam Timisoreni, studenti si nu numai, preferabil la saxofon, trompeta, clape (preferabil synth), voce, sau alte instrumente interesante cu sau fara corzi (chiar si acordeon, vioara - ar fi foarte fain un sitar, dar nu cred ca avem noroc) - dar nu cautam alti chitaristi sau bassisti.

 

Ca referinte muzicale, daca ascultati Kyuss, Sleep, Om, Rotor, Colour Haze, Causa Sui, Clutch, Melvins, Dark Castle, Dyse, Electric Wizard - sau undeva in emisfera asta, cred ca v-ati gasit trupa!

 

Ar mai fi si un demo, dar nu cred ca este atat de relevant:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest fritz

Sincer, ceva de genu:

 

 

Ma repet, demo-ul e mai mult informativ. Chiar trecem prin foarte multe genuri.

 

hallo clapar aici, cant de 2 ani cu trupa activa care momentan n-are solist si-asa ca stau si eu pe tusa...as fi interesat, uite canalul meu de tub, id-ul de mess ii acelasi cu id-ul de youtube, adauga-ma si vb :)

 

Edited by fritz
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.