www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Nume Melodie Jean Michel Jarre?


Nenea Rau
 Share

Recommended Posts

Salutare. Ma chinuie o melodie a mai sus mentionatului, de aemenea ma chinuieste talentul. Melodia imi suna in cap. O ascultam cu multi ani in urma. Partea proasta este ca nu imi amintesc cum se numeste nici daca ma picati cu ceara. Am ascultat pe youtube de azi dimineata incontinuu JMJ, si parca s-ar ascunde de mine piesa asta. Printre atea Equinox, Oxygene, Magnetic Fields-uri m-am zapacit de tot.

Poate careva dintre voi, ultima mea speranta, sa va amintiti numele piesei. Vreau sa o scot cap-coada si corect. Pe moment atasez o bucata din ea, inregistrata de mine acum cateva minute, din amintiri. Ignorati interpretarea, gherla si intrarile nepotrivite.

Ca sa fiu cat mai convingator, scriu si eu: PLS HLP! :))

JMJ-nu stiu ce e.mp3

Link to comment
Share on other sites

Guest OratioMentis

Salut.

Piesa se numeste Rendez-Vous 4 sau Rendezvous 4, depinde de cum o gasesti scrisa. Nu stiu care ar fi varianta corecta, eu si franceza avem probleme

 

 

:)

Edited by OratioMentis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest OratioMentis

Aia e. Multumesc mult, OratioMentis. Deja ma bagasem in pat sa ma culc, de nervi. :)) Multam inca odata!

 

Nici o problema. Ma bucur ca am ajutat :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.