www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

O Chitara Veche .ce E ?


Vlad_the_bluesman

Recommended Posts

Guest OratioMentis

Add reply - Choose file - Publish (sau ceva de gen) file...

Nu mai stiu toti pasii pe de rost, dar este suficient de simplu daca respecti conditiile referitoare la dimensiuni si ce se mai cere pe-acolo :)

Link to comment
Share on other sites

Posted 18 February 2011 - 04:09 PM

 

Recent am primit o chitara de la cineva si nu stiu ce e ??? Merita refacuta??? poze imediat/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

 

Salut,

 

Dupa cum ai aflat deja, este o Hora-Reghin, si daca prin "refacuta" intelegi reconditionata, atunci da, merita, orice instrument ( intr-o stare cat de cat ok ) merita reconditionat ! din poze se vede ca este intr-o stare destul de buna, deci eforturile depuse pentru reconditionare nu vor fi exagerate .

Daca vrei up-grade-uri, modificare, astea costa, si nu putin !

Hotararea ta trebuie luata in functie de ce vrei sa faci cu ea, si in functie de asteptarile pe care le ai vis a vis de o chitara !

 

Stima

 

Link to comment
Share on other sites

Posted 18 February 2011 - 04:09 PM

 

Recent am primit o chitara de la cineva si nu stiu ce e ??? Merita refacuta??? poze imediat/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

 

Salut,

 

Dupa cum ai aflat deja, este o Hora-Reghin, si daca prin "refacuta" intelegi reconditionata, atunci da, merita, orice instrument ( intr-o stare cat de cat ok ) merita reconditionat ! din poze se vede ca este intr-o stare destul de buna, deci eforturile depuse pentru reconditionare nu vor fi exagerate .

Daca vrei up-grade-uri, modificare, astea costa, si nu putin !

Hotararea ta trebuie luata in functie de ce vrei sa faci cu ea, si in functie de asteptarile pe care le ai vis a vis de o chitara !

 

Stima

 

 

mersi de sfat dar deja am reconditionat-o ...nu avea cheite.... bridgeul e pref da merge cantat si nu avea 3 corzi...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.