www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Urgent Vocalista


Guest marian36
 Share

Recommended Posts

Guest marian36

Suntem 2 instrumentisti profesionisti (clape si percutie congas), cautam urgent o solista din Mangalia, Constanta sau imprejurimi pentru un nou proiect underground in formula redusa (clape, percutie, voce). Genurile abordate : muzica usoara romaneasca si internationala, pop, pop-rock, dance, latino, funky, blues, ragae, caffe-concert. Detinem sala de repetitii si tehnica. De preferat ar fi ca persoana in cauza sa aibe repertoriu bogat si experienta insa acceptam si incepatoare cu calitati vocale, cu dragoste ptr. muzica si ambitioasa (stabilim impreuna repertoriul in functie de vocea ei insa trebuie sa invete piesele urgent deoarece ne grabim ). Eu sunt percutionistul si mentionez ca am mai cantat intr-o formula underground. Ca exemplu, adaug mai jos un link pentru a va face o idee.

Tel. 0732566577 sau m_capitan@yahoo.it

Link to comment
Share on other sites

Guest vampiAlex

si eu caut trupa am cateva inregistrari dar sunt din bucuresti si o sa merg un timp la sibiu.. putem vb p messenger daca e ok sa vedem ce putem face stan_luminita_alexandra e id meu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.