www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Romania my love


Mr.Fritz
 Share

Recommended Posts

Guest spyked88

Da, si un motiv bun, dar modern? Nu am vazut in mare decat istorie (in afara de bere si femei).In rest cu ce ne putem mandri in prezent? Nada. Snap out of it dudes :)

Ţi-a scăpat faptul că în Microsoft cea mai vorbită limbă e româna (nu ştiu cât de adevărat e, dar sunt sigur că sunt chiar mulţi români pe la megachestia lui Billy). Plus ce avem noi prin vest, MIT people and stuff. România e încă sursă bună de racolat oameni deştepţi, ce-i drept.

 

Clip-ul îşi atinge în mare parte scopul, adică ăla de a sublinia aspectele pozitive ale ţării. Deci suntem o ţară a extremelor, ce mai :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest Johnny I

de actualitate mai e si faza cu haleala buna in romania, care este total adevarata!!! nu se compara frantzujii

Link to comment
Share on other sites

Ţi-a scăpat faptul că în Microsoft cea mai vorbită limbă e româna (nu ştiu cât de adevărat e, dar sunt sigur că sunt chiar mulţi români pe la megachestia lui Billy). Plus ce avem noi prin vest, MIT people and stuff. România e încă sursă bună de racolat oameni deştepţi, ce-i drept.

 

Clip-ul îşi atinge în mare parte scopul, adică ăla de a sublinia aspectele pozitive ale ţării. Deci suntem o ţară a extremelor, ce mai :) .

 

 

Faza cu Microsoft este 100% adevarata poate nu a doua dar a treia da din cate stiu romani si indieni sunt la ei cei mai multi angajati (nus acu care sunt mai multi noi sau indieni ) apropo nu l-au pus pe tipu care a facut Kazaa ( a dat in judeacata firma care i-a luat inventia din cate imi aduc aminte a fost si pe la noi la stiri povestea cu tipu asta :) )

Link to comment
Share on other sites

Ma baieti, va zic eu faza cu Microsoft nu este deloc motiv de lauda. Chiar nu este, indiferent de cat de bine platesc cei de acolo, nu m-as duce sa lucrez la ei nici in ruptul capului (I hate their guts out, just as much as I hate Jackson guitars :))

Cu mancarea, hai sa nu intram in detalii, am fost in mare intr-o gramada de tari europene si am vazut cum se mananca si ce se mananca, si nu e diferenta.E adevarat avem o gramada de lucruri bune, dar si afara sunt :)

Cat de prosti, ei exista peste tot.Nu prostia domneste la noi, ci egoismul, nesimtirea, proasta crestere si lipsa fricii de lege.

Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod
This video has been removed at the request of copyright owner the Publicis Romania because its content was used without permission

tocmai cand ma hotarasem sa vizionez si eu :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.