www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist Caut Trupa In Bucruresti


Guest Imp
 Share

Recommended Posts

Salutare, caut trupa seriosa cu dorinta de afirmare. Am experienta de 4 ani iar genul preferat este metalcore/trash. Influente majore asupra mea:Trivium, Chimaira, A7X, Machine Head, Arch Enemy, Slayer.

Scule: Jackson KV JS30

Procesor G1 ZOOM

Disponibilitate de a repeta de cel putin 2 ori pe saptamana, compozitii proprii, invatare rapida a pieselor si seriozitate.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare, caut trupa seriosa cu dorinta de afirmare. Am experienta de 4 ani iar genul preferat este metalcore/trash. Influente majore asupra mea:Trivium, Chimaira, A7X, Machine Head, Arch Enemy, Slayer.

Scule: Jackson KV JS30

Procesor G1 ZOOM

Disponibilitate de a repeta de cel putin 2 ori pe saptamana, compozitii proprii, invatare rapida a pieselor si seriozitate.

Caut in continuare trupa, in caz de ceva ma puteti contacta pe YM:satanelsadian

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest eddie1981

Caut in continuare trupa, in caz de ceva ma puteti contacta pe YM:satanelsadian

 

 

 

[/qu

 

 

Salut, sintem chitarist si basist, am fost in formula completa insa datorita neseriozitatii acum cautam sa reintregim trupa. Provenim de la o scoala de rock, ca gen sintem undeva in zona metalului, dar oricum nu tinem de vreun tipar. Da-mi un telefon la 0722757023 si iti pot da mai multe detalii. Cosmin

Edited by eddie1981
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.