www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vocalista


Guest bubblescarmen
 Share

Recommended Posts

Guest bubblescarmen

caut oameni seriosi care au chef sa faca o trupa din care sa iasa ceva ,nu doar de dragul de a fi cool si rebeli la moda......instrumentisti.....eu sunt pentru vocal....nu ma bag la instrumente...dar care se crede destul de capabil si experimentat,well.....let's make a serious band....genul? se poate integra in mai multe...fara heavy metal sau alte grohaituri neintelese sau mesaje luciferice....deci,genuri:electronica,rock alternativ,drum'n'bass,jazz,blues,reaggae, etc. (p.s.: in etc nu sunt incluse genuri ca :heavy methal,dark metal,black metal(nu k as avea ceva impotriva lor dar cand esti incapabil sa canti un astfel de gen,ii negi importanta),manele(kre nu e un gen dar e de ***) si muzica aia comerciala si obsesiv de enervanta d p posturile noastre dragi de muzica atat de popolare....acestea fiind zise, cine e interesat si cine,bineinteles,e in cluj napoca,ma poate contacta pe mail emoletz_camy@yahoo.com (sa nu radeti de adresa dar e.......long story si prea putin spatiu ,timp sau creier functional ca sa mai scriu ceva)

 

Eu sunt Carmen din Bv ........da,.si mie imi pare bine :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bubblescarmen

dak te uiti mai atent la c am scris ai sa intelegi k nam numit heavy metalul cum k ar fi cu grohaituri...am zis k fara heavy metal sau alte grohaituri referindu-ma aici la black/death metal..si de asemenea mai zic nu k am ceva impotriva lor,dar fiind incapabila in a canta aceste genuri,am tinut sa specific k vreau o trupa kre sa nu fie axata pe aceste genuri de muzica....heavy metalul imi place si mie si intradevar sunt multe trupe mari si absolut grozave de heavy...dar citeste mai bine :)

Edited by bubblescarmen
Link to comment
Share on other sites

Guest bubblescarmen

fiekre intelege ce vrea si cum vrea ......teai simtit nu teai simtit atacat....doesnt matter....sper k esti mai linistit acum k tiam explicat c am vrut sa zic ........:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.