www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Infiintare Trupa


Guest serng
 Share

Recommended Posts

Salut!

 

Vrem sa infiintam o trupa, pana acum suntem un chitarist si un vocal. Cautam oameni seriosi, pentru un proiect interesant. Avem nevoie de tobe, bass, chitara, clape, vioara, violoncel, trompeta, si orice alte instrumente :)

 

Ca si influente mentionez : Arcade Fire, The National.

 

Va rugam sa nu ne contactati in cazul in care nu aveti aceleasi infulente muzicale, ci vreti sa cantati doar ca sa aveti trupa.

 

Avem deja compozitii, lipsesc tobele si vocea, insa ca si idee:

 

 

 

- piesa incepe la 1:20

 

Partile de compozitie vor fi facute de chitarist, cautam instrumentisti

care vor sa cante, eventual sa vina cu idei bune, dispusi sa faca compromisuri.

 

contact ID : kirmijr

Link to comment
Share on other sites

Guest Solloslash

Salut ce fel de chitara iti mai trebuie si unde aveti sala de repetitii si cata experienta aveti pe scena? Ce varste aveti? eu am 27 de ani am ca si echipament o chitara DEAN ML79 Floyd Rose si un procesor Digitech RP150 de care sunt multumit. Ceea ce mai pot sa fac este bass sau toba dac sunteti interesati va rog sa imi trimiteti un mail la solloslash@yahoo.com sau la telefon 0744830226.

Salut!

 

Vrem sa infiintam o trupa, pana acum suntem un chitarist si un vocal. Cautam oameni seriosi, pentru un proiect interesant. Avem nevoie de tobe, bass, chitara, clape, vioara, violoncel, trompeta, si orice alte instrumente smile.gif

 

Ca si influente mentionez : Arcade Fire, The National.

 

Va rugam sa nu ne contactati in cazul in care nu aveti aceleasi infulente muzicale, ci vreti sa cantati doar ca sa aveti trupa.

 

Avem deja compozitii, lipsesc tobele si vocea, insa ca si idee:

 

 

 

- piesa incepe la 1:20

 

Partile de compozitie vor fi facute de chitarist, cautam instrumentisti

care vor sa cante, eventual sa vina cu idei bune, dispusi sa faca compromisuri.

 

contact ID : kirmijr

Edited by Solloslash
Link to comment
Share on other sites

@dachsund o sa inregistram si voce, anuntul e pentru cei care vor sa formeze o trupa in stilul respectiv, nu pentru cei care vor sa intre intr-o trupa gata formata

@omuletzu verde e midi, de aia suna asa, treaba merge din ce in ce mai bine, multumim pentru rautati

 

up

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.