www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Se Cauta Basist Cluj


andy

Recommended Posts

Salut,

 

Suntem o trupa de Metal/Metalcore din Cluj-Napoca si vrem o colaborare cu un basist. Avem propria sala de repetitii, compozitii proprii, in schimb...nu avem un basist alaturi.

Cerinte: :lol:

- Sa fie pe acelasi film cu stilul trupei/ si deci cu noi

- Nu cautam persoane care nu au tangenta cu acest instrument, deci e preferat o minima experienta gen: a mai activat in alta trupa, concerte, dar nu e o chestie eliminatorie. Se pot gasi si exceptii.

- Sa fie punctual si un om de cuvant....altfel...nici nu incercati.....am avut experiente destule.

- sa aibe propriul bas (obligatoriu!!!) si statie/combo (in sala ar fi pe ce sa cante, dar deja la concerte apar complicatii, deci ar fi bine sa fie).

 

Oferim: .....experienta (asta e buna... :) )

 

Pt detalii. PM me...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

As fi interesat...problema e ca inca nu am locuita stabila in cluj...dar in maxim 6 luni voi avea.Oricum ajung prin Cluj o data sau de doua ori pe luna.

 

Cant la bass de vreo 2 ani...na..3 daca-l pun la socoteala si pe ala acustic:))..am un ibanez din pack...dar pana la vara o sa am un Fender P Bass...american standard sau echivalent

Link to comment
Share on other sites

daca sepoate aranja ca repetitii in weekend atunci mar interesa sunt din tg mures cant de catva ani buni am scule am cantat cu Tornado din tg ms etc daca va int atunci da add pe mess yceman2010

 

salut

din pacate nu avem un program sa pot spune ca weekendurile se poate face repetitie, mai ales ca suntem implicati si in alte proiecte care weekendurile le cam mancam.

pot sa le propun colegilor, dar e destul de complicata problema(Jenci-tobarul din Guerrillas si el vine tot din TGMures...si stiu ce inseamna ;) )

Link to comment
Share on other sites

As fi interesat...problema e ca inca nu am locuita stabila in cluj...dar in maxim 6 luni voi avea.Oricum ajung prin Cluj o data sau de doua ori pe luna.

 

Cant la bass de vreo 2 ani...na..3 daca-l pun la socoteala si pe ala acustic:))..am un ibanez din pack...dar pana la vara o sa am un Fender P Bass...american standard sau echivalent

daca nu rezolvam in 6 luni...mai povestim

Ideea este ca noi incercam deja sa reincepem activitatea pe scena...dar nu exclud ideea unei colaborari.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.