www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ofer reducere pentru prima achizitie


Guest fluffyone
 Share

Recommended Posts

Fie n-am vazut eu bine fie nu a zis nimeni de pro musica in spatele hotelului Dorobantzi ma rog fost acum Howard Johnson.Adresa Int.Urali nr.4 un nr de telefon:610 18 18 de fix cu 021 pt provincie si 0726414970 mobil.Astept bere daca nu stiai de el :)

Am prins din zbor acum cateva zile un zvon cum ca nea barbulescu, sau cum il chema pe moshul de la pro musica, ar fi dat coltu'. E adevarat?

Link to comment
Share on other sites

Guest fluffyone

Desi multi ar vrea, eu cred ca ar fi o mare pierdere pentru industria muzicala din Romania si pe mine m-ar afecta direct moartea lu nea Barbulescu.

 

John_OttO, pentru corectitudine iti oferim asa zisa bere de 3%, dar valoarea indicatiei tale este nula totusi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Am prins din zbor acum cateva zile un zvon cum ca nea barbulescu, sau cum il chema pe moshul de la pro musica, ar fi dat coltu'. E adevarat?

Nimic mai eronat in acest zvon.Nenea Barbulescu e inca teafar si nevatamat chiar ieri i-am facut o vizita sa vad ce mai are prin "stoc".Asa ca astept berea. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

My bad. Unde-i ala care mi-a spus, ca-l sparg! :)

P.S. Prima mea acustica am cumparat-o de la el acu' vro 14 ani si o am si acum. :)

Si eu tot de la el am o acustica de vreo 2 ani si se tine bine mai ales ca e opera lui ca a fost reparata de el si suna chiar ok.

 

Sorry de offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Aha mai stiu un mag care nu l-am vazut mentionat: Aperto Adresa: Stirbei Voda 101 in incinta scolii de muzica nush care numar telefon:6372286fix sau 0723 265 631 mobil,asa ca astept a 2-a bere :)

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Corect. Si e Scoala de muzica si arte nr. 3.

Nu te contrazic ca n-am retinut numarul :)

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Baieti, magazinele astea chiar activeaza?

Da fulff sigur nu mancam *** aiurea mai ales in conditiile in care eu oricum nu vreau nik de la tine ci doar itzi ziceam ce si cum ca sa te ajunt sa-tzi faci o baza de data a magazinelor cu instrumente de muzica.Zic eu ca era destul de greu sa inventez asa adrese numere de telefon si alte ***.La pro muzica am fost ieri iar la asta Aperto pe numele lui chiar azi am fost ma rog in afara orelor de program da' era acolo.Bafta!

Edited by John_OttO
Link to comment
Share on other sites

Guest fluffyone

No problemo. Ofer la alegere bere sau "berea" de 3% pentru fiecare magazin in care reusesc sa gasesc pe cineva care stie sa comunice prin viu grai sau e-mail, indiferent daca raman in relatii cu ei sau nu.

 

O sa incerc sa adun un index precis cu cine ce a scris pana la sf sapt.

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

No problemo. Ofer la alegere bere sau "berea" de 3% pentru fiecare magazin in care reusesc sa gasesc pe cineva care stie sa comunice prin viu grai sau e-mail, indiferent daca raman in relatii cu ei sau nu.

 

O sa incerc sa adun un index precis cu cine ce a scris pana la sf sapt.

Ok cum vrei tu eu am incercat sa-tzi dau date cat mai precise si oricum potzi sa verifici inainte de a da berea.Itzi dai seama ca nu ma apucam acum sa inventez adrese nr de tel si altele.Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Elit Music - Oradea

http://www.elitmusic.com/

-Magazin: Supermarket "CRISUL", Oradea, et.I, Tel. 0359 335 990 - Mobil: 0742 058 078

-Sediu: Republicii Nr.51, Bl.A, Sc.4,Oradea, Mobil: 0744 251 207

 

Later edit: sa nu va speriati cand accesati site-ul! :)

Fotogen SRL - Miercurea Ciuc

http://www.fotogen.ro/ro/html/start.html

Miercurea Ciuc, Magazinul central Tulipán, etaj I.

str. Petőfi Sándor nr. 18

Tel.: 0366 102 956

Mobil:0740 087 690

Edited by Geologu
Link to comment
Share on other sites

Si eu tot de la el am o acustica de vreo 2 ani si se tine bine mai ales ca e opera lui ca a fost reparata de el si suna chiar ok.

 

Sorry de offtopic.

 

moreofftopic:

stiu persoane care au lasat chitare la vanzare si s-au trezit cu doze schimbate&stuff. eu am luat de la el primul meu proc, un zoom, care a fost si ieftinut si bunicel pentru vremea lui. oricum, sa ne traiasca!

Link to comment
Share on other sites

Guest Enjoy

:)

 

INTERMEDIATE

INTER'MUSIC

 

Calea Buziasului nr. 14-16

Timisoara

 

0256 22 88 24

0726 73 88 66

 

intermediate@mail.dnttm.ro

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest danny_boy_weeeee

zice-timi si mie niste magazine din bulgaria daca stiti. era odata un topic cu magazine din tari apropiate dar nu l-am gasit:(. bagati si site daca au pls

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.