www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cover-urile mele Guns


Hix
 Share

Recommended Posts

Hix te felicit pentru coverurile care le-ai inregistrat. Keep on going. Vocea imi place doar ca nu poti urca cam sus mai ai de lucrat la ea dar oricum e super. Am ramas putin marcat cand am ascultat coverurile ca mi-am dat seama ca ....damn... nu stiu nici o piesa cap coada cu versuri and shit ... care sa o pot canta la orice ora :) . ups :)

Edited by Marius T
Link to comment
Share on other sites

am si io o intrebare, cred ca s-a pus mai devreme da n-am inteles raspunsu( probabil din lipsa de punctuatie) cinti si voce si chitara in acelasi timp?

 

de ce intreb pt ca daca da, din cite stiu eu solistu de la guns nu cinta si la chitara

iar daca nu incearca sa sincronizezi mai bine

 

btw vb despre dont cry varianta finala ( ca e singura pe care am ascultat-o la ora asta din noapte :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest W:W:JigSaw

Nice voice,man B)

Sper sa reusesc sa pun si eu ceva...akolo :(

...k tot am zis k pun si am pus pe naiba :)

In fine...mere mere k-lumea...Continua sa exersezi...e important[eu repet de pe la 11 noaptea in kolo... :) school... :) ]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Baumwolle

Mai, Hix, mai... Ai cam lenevit si se vede. Chitara mi se pare prea mecanica si lipsita de viata, iar vocea cam plictisita, pe refren chiar isi ia jucariile si se duce la plimbare... Incearca sa refaci melodia, e asa frumoasa... Put some soul into it! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest recrutul

frate ai o voce mijto de tot, sincer! in ceea ce priveste chitara, cand incepi strofele park se simte o mica pauza. oricum bv! te mai astept

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Baumwolle

Si azi avusei chef de un jam pe un hey ba joe.. Stiu ca intro-ul e fucked up. Astept opinii.

 

 

Nu e rau... Insa ar fi tare frumos daca ai mai domoli ritmul uneori... Mai las-o sa respire, n-o brutaliza direct... Intra asa frumos, mai lent...cum ti-o placea tie...da-i un refren...un "solo"... Fa-o sa traiasca, sa creasca, sa explodeze si sa se domoleasca... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.