www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobar Rock Bucuresti


Guest Roddick
 Share

Recommended Posts

Guest Roddick

Salut, am 31 de ani si bat de aproape 2, mai cant intr-o trupa. As spune ca am experienta spre medie.

Acum caut sa repet cu o formatie de rock (heavy, alternative, pop-rock), deschisi la a canta si coveruri.

Am doar tobe electronice acasa, in rest folosesc materialul disponibil la salile de repetitie.

"Setul meu de aptitudini" include cateva piese de la: Lake of Tears, Evereve, Anathema, Tiamat, Luna amara, White Stripes, etc. - puteti deduce de aici si gusturile mele muzicale :).

Sunt disponibil pentru o repetitie pe saptamana, preferabil intr-o zi fixa ca sa stim o treaba :lol: si ocazional si in weekend daca ne nimerim toti sau aproape in Capitala.

Ma puteti gasi la mcandea at gmail punct com.

 

Bafta,

Marius

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Guest FiveMenTrio

Trupa pop rock din Bucuresti cautam tobar. Cautam persoane serioase cu disponibilitate pentru 2-3 rep pe saptamana. Suntem profesionisti cu ani de muzica, oferim conditii profi de repetitie, atmosfera de gasca si nu in ultimul rand seriozitate. Pentru orice detalii PM sau mail alexstreamer@yahoo.com.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Salut,

Suntem o trupa din Bucuresti( Attic Disorder) si cautam un tobar care sa fie disponibil o data pe saptamana cel putin, ptr repetitii. Momentan avem 9 piese ale noastre, dar urmeaza sa le imbunatatim. Daca esti interesat, ne poti gasi pe facebook la Attic Disorder si acolo avem la Wall cateva piese daca vrei sa-ti faci o idee.

 

 

Salut, am 31 de ani si bat de aproape 2, mai cant intr-o trupa. As spune ca am experienta spre medie.

Acum caut sa repet cu o formatie de rock (heavy, alternative, pop-rock), deschisi la a canta si coveruri.

Am doar tobe electronice acasa, in rest folosesc materialul disponibil la salile de repetitie.

"Setul meu de aptitudini" include cateva piese de la: Lake of Tears, Evereve, Anathema, Tiamat, Luna amara, White Stripes, etc. - puteti deduce de aici si gusturile mele muzicale :).

Sunt disponibil pentru o repetitie pe saptamana, preferabil intr-o zi fixa ca sa stim o treaba :lol: si ocazional si in weekend daca ne nimerim toti sau aproape in Capitala.

Ma puteti gasi la mcandea at gmail punct com.

 

Bafta,

Marius

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.