www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Boss Gt-8, Pod Xt


slasshh
 Share

Recommended Posts

cam in 10 zile primesc un GT-8 nou, cu garantie, tot ce trebe.daca vrea cineva sa-lcumpere il dau cu 500 euro.deasemenea am de vanzare un POD xt nou, dupa mine unul dintre cele mai bune multiefecte de pe piata.pentru cei care canta pe fender sau asemanator e perfect.il dau la pretul din germania, adica 340 euro.pot sa dau la el si o mica pedala de schimbat efectele FBV2 cu 1.000.000 si un stativ pentru efect cu 800.000 (cam tot pretul din germania)

 

 

http://www.thomann.de/de/line6_pod_xt_amp_modeler.htm

 

pentru cei interesati mai am de vanzare corzi ernie ball superslinky cu 220.000 (la muzica sunt 350.000)

mai am si un fender stratocaster nou de vanzare, dar pt ala fac topic separat.

 

p.s.:nu ma ocup cu adusul de instrumente si revanzarea lor, deci nu am adaosuri din partea mea, doar am mare nevoie de bani pe moment. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Pogo

cam in 10 zile primesc un GT-8 nou, cu garantie, tot ce trebe.daca vrea cineva sa-lcumpere il dau cu 500 euro.deasemenea am de vanzare un POD xt nou, dupa mine unul dintre cele mai bune multiefecte de pe piata.pentru cei care canta pe fender sau asemanator e perfect.il dau la pretul din germania, adica 340 euro.pot sa dau la el si o mica pedala de schimbat efectele FBV2 cu 1.000.000 si un stativ pentru efect cu 800.000 (cam tot pretul din germania)

http://www.thomann.de/de/line6_pod_xt_amp_modeler.htm

 

pentru cei interesati mai am de vanzare corzi ernie ball superslinky cu 220.000 (la muzica sunt 350.000)

mai am si un fender stratocaster nou de vanzare, dar pt ala fac topic separat.

 

p.s.:nu ma ocup cu adusul de instrumente si revanzarea lor, deci nu am adaosuri din partea mea, doar am mare nevoie de bani pe moment. :)

Salut... ma intereseaza pod xt live,ai un nr de telefon?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.