www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Membri Pentru Trupa De Death Metal Din Buzau


Guest Cristian ''GNLSSJ7'' T.
 Share

Recommended Posts

Guest Cristian ''GNLSSJ7'' T.

Despre mine:

- Una dintre cele mai inumane, scarboase si imputite voci de death metal din oras. (Dau in gen Disgorge (USA) si mai multe --- la voce de slam death nici nu depun efort - too fuckin' easy!);

- Fost basist din 2005 pana-n 2008 --- actual chitarist incepator (avansez repede) --- cant matematic, nu dupa note sau acorduri si nici nu ma intereseaza sa invat asa ceva --- originalitatea nu consta in note muzicale, asa ca daca nu va convine, pa si pusi;

- Programator de tobaraie din 2007;

- Nu accept implementari/alterari ideilor mele de piese si nici nu tolerez incompetentii care nu pot trece pe chitara de pe dominante slow-paced la ritm de black;

- intreaba si-ti zic eu.

 

Despre ce caut:

- Oameni (adica barbati --- exclus copiii si femeile - nu bag femei in trupa si nu ma intereseaza ce credeti voi despre treaba asta) cu instrumente (chitara, bass, tobe), avansati sau incepatori, cu instrumente de care-or fi numa' sa s-auda decent dpdv al calitatii sunetului.

 

Pentru cei care nu-s din Buzau, putem face fiecare partea lui din instrumental si vedem ce iese.

Pentru cei din Buzau, mentionez clar ca nu am loc de repetitii, plus ca nu se fac repetitii; piesele se scot din topor in momente de inspiratie si chef de cantat, asa ca putem proceda tot fiecare pe cont propriu, suprapunem si vedem ce dementza iese, insa eu dau tonu': "rampampam-rampam-pam" :lol:

 

PS: Daca vi se pare ca glumesc, sa stiti ca sunt foarte serios; sunt dus cu pluta rau de tot si mandru de asta!

:)

PS2: Numele trupei va fi Theianism (cautati pe Wikipedia despre Giant Impact Hypothesis daca vreti sa pricepeti de unde vine numele). Asta-i logo-ul:

 

post-15223-1283408983_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.