www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar Chitara Electrica


Guest DAnutu
 Share

Recommended Posts

Guest DAnutu

Doresc sa cumpar si eu o chitara electrica dar nu prea am bani aprox 3.5 mil . daca are cineva o chitara electrica functionala :) si sa plictisit de ea , aicia e locul de a scapa de ea .:) :)

Link to comment
Share on other sites

tare-s curios Danutule ce chitara astepti tu sa ti se ofere, atata timp cate ti s-a oferit Reghin si Behringer si nu te-au atras... :)

 

:( un Schecter, un ESP ceva, te-ar coafa? B)

 

Later edit: mah, aia 3,5 milioane sunt RON? Ca daca da, atunci iti dau eu o chitara faina :) Gibson daca vrei :) De fapt, ce marca vrei tu, serie Custom.

Edited by malex
Link to comment
Share on other sites

Guest DAnutu

tare-s curios Danutule ce chitara astepti tu sa ti se ofere, atata timp cate ti s-a oferit Reghin si Behringer si nu te-au atras... :)

 

;) un Schecter, un ESP ceva, te-ar coafa? :o

 

Later edit: mah, aia 3,5 milioane sunt RON? Ca daca da, atunci iti dau eu o chitara faina :) Gibson daca vrei :) De fapt, ce marca vrei tu, serie Custom.

 

Studiez si eu piatza B) ! inca sunt nedumerit ! mi sau oferit prea multe :( u ce ai zice sa iau ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest DAnutu

o dau p asta cu 4 mil./..ce zici?copie d fender care suna foarte mishto.

 

Anuntul a fost pus mai dedemult ! momentant nu-mi mai trebe ! dar cred ca peste 1 luma as avea nevoie

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.