www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Piesa Progressive Metal


Guest hututui
 Share

Recommended Posts

Guest hututui

marea mea dragoste, metalul progresiv. se observa influentele dream theater, dar nu am "leac" deocamdata :) . inregistrata cu posibilitatile "care este".

astept pareri, daca asculta cineva piesa asta.

scuze pentru postul repetat

laberinto.mp3

Edited by hututui
Link to comment
Share on other sites

Guest hututui

misto piesa,rifurile alea de la inceput m-au rupt,foarte in forta intra piesa,m-a pus in miscare,mi-a dat energie.bravo pt piesa man!

 

multumesc mario. ma bucur ca ti-a placut (ma si mir un pic :) )

Link to comment
Share on other sites

multumesc mario. ma bucur ca ti-a placut (ma si mir un pic :) )

man,nu ai de ce sa te miri din nici un punct de vedere,cam in genul asta progresiv merg si eu cu proiectul meu,char daca uneori dau impresia pe forum ca merg in alta directie muzicala,nu e chiar asa.ador progresivul :)

Link to comment
Share on other sites

Guest hututui

man,nu ai de ce sa te miri din nici un punct de vedere,cam in genul asta progresiv merg si eu cu proiectul meu,char daca uneori dau impresia pe forum ca merg in alta directie muzicala,nu e chiar asa.ador progresivul :)

aa, nu la asta ma refeream. vroiam sa spun ca mai sunt pasaje de care sunt cam nemultumit, ma refeream la sound,la sunetele alea sintetice, la stilul meu de a canta la chitara, (atat se poate deocamdata). de aia ziceam eu ca ma cam mir :)

oricum, ma bucur mult ca iti place progresivul si sunt nerabdator sa ascult piese de-ale tale (daca le postezi pe forum) si iti urez bafta maxima la compus! :)

Link to comment
Share on other sites

aa, nu la asta ma refeream. vroiam sa spun ca mai sunt pasaje de care sunt cam nemultumit, ma refeream la sound,la sunetele alea sintetice, la stilul meu de a canta la chitara, (atat se poate deocamdata). de aia ziceam eu ca ma cam mir :)

oricum, ma bucur mult ca iti place progresivul si sunt nerabdator sa ascult piese de-ale tale (daca le postezi pe forum) si iti urez bafta maxima la compus! :)

 

E misto piesa!

Bravo! :(

Dar cred ca ar trebui sa lucrezi mai mult la interpretare,mai exact la precizia interpretarii!

In rest e foarte bine! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest hututui

E misto piesa!

Bravo! :)

Dar cred ca ar trebui sa lucrezi mai mult la interpretare,mai exact la precizia interpretarii!

In rest e foarte bine! :)

 

fac si eu ce pot deocamdata. stiu ca e asa dar stiu ca e si loc de mai bine :)

oricum, ma bucur ca iti place si tie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.