www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobar Caut Colaborari


metal_isthelaw
 Share

Recommended Posts

Am 23 de ani, bat toba de 6-7 ani, am scule necesare desfasurarii activitatii, detin si o sala echipata decent (in Bucuresti); caut colaborari serioase indiferent de gen, pe perioada determinata sau nedeterminata, in Bucuresti sau in imprejurimi. Momentan sunt implicat in doua proiecte: Inopia (www.myspace.com/inopiainopia) si Silver Bullet (www.myspace.com/trupasilverbullet).

 

Pentru mai multe detalii PM aici sau la id: metal_isthelaw@yahoo.com sau la tel 0766314225. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Tinand cont de ultimele peripetii ajung din nou in aceasta situatie: caut colaborari SERIOASE. Cerinte:

1. nu ma intereseaza proiectele de genu "trupa exista de mult timp dar nu am tobar ca sa repetam"

2. ma intereseaza ca trupa sa aiba activitate de scena in momentul de fata sau in viitorul apropiat si nu "noi nu in cantam in romania pentru ca oricum in 2-3 ani plecam in turneu in europa si in state"

3. nu ma intereseaza de genu "prietena mea este managerul trupei si deja a facut rost de casa de discuri in Samoa"

 

si lista poate continua.

 

In concluzie ma intereseaza niste oameni care stiu ce vor sa faca, un proiect concret si nu doar idei si faze de genu "canatam ce vrei tu", ma intereseaza seriozitate, profesionalism, continuitate si dorinta de a evolua in fata publicului.

 

PS: acest anunt nu este pentru cei caresunt de parere ca muzica este doar un hobby si care arunca cu banii pe repetitii si instrumente doar de dragul de a schimba o vorba. Va rog nu deranjati inutil.

 

Pentru cei care sunt interesati prefer sa prezentati proiectul aici si sa nu trimiteti pm sau sa dati ad pe YM.

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.