www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitari Pt. Stangaci


Guest GrungeTelecaster
 Share

Recommended Posts

Guest GrungeTelecaster

Fratilor , am un mare handicap ca sunt stangaci la chitara , adik cant invers decat majoritatea dintre voi , si oriunde merg in magazinele cu chitari nu sunt decat pe dreapta, ma simt discriminat intr-un fel :), as vrea sa stiu unde as putea sa gasesc si eu o chitara electrica pe stanga (Fender,Squier,Epiphone), sau sa fac comanda si sa imi vina in vreo 2 saptamani , sa nu trebuiasca sa astept cu lunile ... de vreo 2 ani incerc sa imi fac rost de un Epiphone Les Paul Left Handed si nu gasesc nicaieri , nici la comanda .. iar la MUZICA Bucuresti , tre sa astept vreo 2 luni pana imi apare, nici atunci nush sigur daca au pe stoc ...

no zice-ti-mi daca stiti, mersi .

Link to comment
Share on other sites

Guest GrungeTelecaster

Cam de ce buget dispui si care te-ar tenta mai bine dintre Fender si Epi?

 

pai m-am interesat de Epiphone LP Standard si ar fi pe la vreo 16 milioane ..

oricum .. as dispune de pan la 20 milioane de lei .

ar fi ok un Fender Tele dar si mai bine un Epiphone LP.

Link to comment
Share on other sites

Guest GrungeTelecaster

nu-mi place flying v pentru ca nu pot sa-l tin in brate cand repet .. e buna doar de cantat in picioare si in concerte ... plus ca nu-mi place mie din start flying v sau firebird n' stuff

Link to comment
Share on other sites

Guest packardb

Fratilor , am un mare handicap ca sunt stangaci la chitara , adik cant invers decat majoritatea dintre voi , si oriunde merg in magazinele cu chitari nu sunt decat pe dreapta, ma simt discriminat intr-un fel :), as vrea sa stiu unde as putea sa gasesc si eu o chitara electrica pe stanga (Fender,Squier,Epiphone), sau sa fac comanda si sa imi vina in vreo 2 saptamani , sa nu trebuiasca sa astept cu lunile ... de vreo 2 ani incerc sa imi fac rost de un Epiphone Les Paul Left Handed si nu gasesc nicaieri , nici la comanda .. iar la MUZICA Bucuresti , tre sa astept vreo 2 luni pana imi apare, nici atunci nush sigur daca au pe stoc ...

no zice-ti-mi daca stiti, mersi .

 

Eu am un Samick Aniversary ...cu diverse probleme :)

Daca te intereseaza ...anunta-ma, ca vreau sa-mi iau Fender Stratocaster American series ...LH MP OWH

 

id:balustefan

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.