www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Combo Peavey


barbarossa
 Share

Recommended Posts

de unde esti?

 

dupa ce am consultat netul, pot spune ca 165 de euro pot sa-ti dau pe el. mi se pare pretul corect, numai daca e nou-nout si ai si footswitch-ul la el. in state este 160 de dolari (cu garantie trei ani - ceea ce tu nu poti oferi), iar cu ceva efort il gasesti si mai jos, ceea ce inseamna sub 135 de euro.

daca te intereseaza oferta mea, da-mi un 'pm'. atat am avut de spus!

 

bafta!

Edited by freelancer
Link to comment
Share on other sites

consulta lista de preturi de la mcmusic si mai vorbim :)

la ei e 10.600.000.tradu tu asta in euro

ampul e nou si in lei e 7.000.000.

eu sunt in cluj.

 

iar footswitch la el gasesti separat.daca ai vro 250 euro in plus.din magazin vorbesc.

da daca tu iti iei din state la 135 euro, si ai si 3 ani garantie(hai ca esti comic),probabil ca nu te intereseaza.

climb off that tree boy...

atat am avut de spus

 

 

 

il vand asa IEFTIN pt ca nu mai am loc de el si nu il folosesc deloc.k dak m-as tine de bani nici nu m-as gandi sa-l dau cu mai putin de 300$

 

http://www.musik-produktiv.de/shop2/shop04...such_inx/482302

la asta adaugi tva transport si vama...ca sa fie mai scurta calea (ca din state-i tare lunga... :) )

Edited by barbarossa
Link to comment
Share on other sites

sa fii iubit!

mai vorbim cand o sa stai cu el vreo doi ani...

bafta!

 

p.s. apoi nici nu e prea nasol prin casa. poti sa-i faci loc. te-ai gandit sa pui televizorul pe el, sau o vaza?

 

nu vreau sa fiu rau, dar da-mi voie sa nu te cred. chestia asta cu il dau ca nu mai am loc de el prin casa cred ca merge prin clasa a patra.

 

s-auzim de bine!

Edited by freelancer
Link to comment
Share on other sites

sa nu ma crezi ce anume? ca nu e nou? pai draga hai sa-l vezi si te convingi singur

ce ai impresia ca vreau sa trag pe careva in piept sau ceva de genul asta?

pacat e tara asta plina de fraieri din astia mucosi care primesc un dejt si-ti iau toata mana.

da-i 'nainte cu behringeru, sau poate iti iei si tu un peavey d-asta cu 130$ din state cu garantie de 3 ani...etc

oricum te felicit.faza asta cu garantia si dolarii a fost cea mai tare poanta pe care am auzit-o in ultima vreme.m-am prapadit de ras...!

oricum bafta la capacitate sau bac si mai vorbim cand te mai maturizezi si mai lasi naivitatea de o parte si inveti ca partenerul de afaceri se trateaza cu respect si mai ales cu BUNA CREDINTA.

daca ar stii romanul asta am trai si noi intr-o tara civilizata

numa bine

Link to comment
Share on other sites

http://www.mcmusic.ro/product_view.php?Bra...ndProductID=254 Bravo celor care au cum sa isi aduca instrumente din strainatate... Nu vreau sa supar pe nimeni, dar din moment ce omul ia un combo cu 10 mil jumate, mi se pare si asa putin sa il dea cu 7 mil... Eu stau in chirie, si abia mai incap in camera de 3 chitari, 2 amplif-uri, plus un Korg AX1500G (in dulap mi-am inghesuit 2 stomp-box-uri, un RP80 si un wah). So, felicitari si celor care au bani sa stea in propria casa si nu il inteleg pe Barbarossa. Scuze de la admini pentru offtopic, si de la oricine care se simte ofensat de post-ul asta.
Link to comment
Share on other sites

sorry malex dar nu pot... eu trebuie sa scap de el pt ca nu l-am folosit si nu il folosesc DELOC de 1 an. and by the way... cand l-am am dat 13 milioane pe el.

singura optiune pt un schimb ar fi o pedala de od/distors, in speta vox bulldog, ca d-asta vreau sa-mi iau. :)

dar vorba aia ...incercarea moarte n-are, corect? :)

bafta si enjoy your new guitar

Link to comment
Share on other sites

http://www.mcmusic.ro/product_view.php?Bra...ndProductID=254 Bravo celor care au cum sa isi aduca instrumente din strainatate... Nu vreau sa supar pe nimeni, dar din moment ce omul ia un combo cu 10 mil jumate, mi se pare si asa putin sa il dea cu 7 mil... So, felicitari si celor care au bani sa stea in propria casa si nu il inteleg pe Barbarossa. Scuze de la admini pentru offtopic, si de la oricine care se simte ofensat de post-ul asta.

 

nu ca n-as avea unde sa stau,casa mi-e in renovare,de unde si chestia k n-as avea loc de el.ideea principala era si este ca nu l-am folosit si mai ales ca NU IL FOLOSESC, asa ca n-am de ce sa-l tin.

iar ampul l-am pus in consignatie.

pretul ramane 200 euro. cine vrea sa-l incerce e liber sa o faca la magazinul barock din cj.

in magazin e 8.500.000.daca-i place, ia legatura cu mine, imi da 200 euro si eu il scot din consignatie, de unde btw tot atat as primi daca l-ar vinde.1.500.000 iau ei

Edited by barbarossa
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

combo peavey 258 efx made in usa, nou, 7 milioane.

 

set doze epi lp standard (bridge/neck),aproape noi (3 luni), 3 milioane

 

doza dimarzio bhm dp 206, vintage, bridge, 1.500.000

 

doza single coil jackson performer japan, neck, 1 milion

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.