www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Tobosar Si Basist


Guest alex_shelaru
 Share

Recommended Posts

Guest alex_shelaru

Caut tobosar cu minim 2 ani de experienta,sa aiba in posesie instrumente si sa fie din bucuresti,pentru trupa de rock clasic.

Caut basist cu minim 2 ani experienta,sa aiba instrument si sa fie din bucuresti,pentru trupa mentionata mai sus.

P.S.:nu conteaza varsta,conteaza doar daruirea pentru muzica.

nr de contact: 0766269296

Link to comment
Share on other sites

Guest alex_shelaru

am uitat sa mentionez mai sus faptul ca in prezent nu avem sala de repetitii.Momentan suntem doi chitaristi,unul dintre noi este si vocalul trupei.

Vreau sa mentionez ca nu suntem axati doar pe rock clasic,de fapt noi vrem ceva si mai nou,adica un rock mai comercial stil nickelback...

de asemenea daca vreti sa luati legatura cu mine sa discutam despre detalii ma puteti gasi si pe adresa de mess:alex_shelaru.

multumesc anticipat celor interesati :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest alex_shelaru

:lol: din fericire a si luat cineva lgatura cu mn in legatura cu aceasta formatie in devenire!vreau sa adaug la informatii faptul ca am mai gasit un membru,un basist :),de asemenea m-am si interesat de sala si am observat ca se poate gasi foarte usor.

Deci,in concluzie vreau sa spun ca la ora actuala cautam doar tobosar si teoretic avem si sala de repetitii!datele de contact raman aceleasi.

Multumesc anticipat celor interesati! :) :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.